Kontaktujte nás

+421 951 467 006 ahoj@seduco.sk

Digitálna marketingová agentúra

Mám záujem
Vyše 5 rokov pracujeme výhradne so systémom

Wordpress

Vyše 5 rokov pracujeme výhradne so systémom Wordpress

Webové stránky od nás sú rýchle, majú kvalitný kód a Google ich má rád. Okrem toho každý náš web beží v systéme WordPress a preto sa s ním jednoducho pracuje alebo pridáva obsah. Aj tieto značky využívajú WordPress.

Web na mieru

Táto služba je určená pre najnáročnejších klientov. Je to pre nás vždy radosť pripravovať web úplne od základu až po posledný pixel na mieru. Vaša firma si zaslúži len to najlepšie, preto je web na mieru tá správna voľba.

od 1950

Mám záujem

Eshop na mieru

Ak chcete zaujať už na prvý pohľad, pripravíme vám unikátny e-shop podľa vašich predstáv. Dodáme vám stabilný a užívateľsky prehľadný e-shop, ktorý bude plne administrovateľný, rýchly a bude využívať moderné technológie.

od 2790

Mám záujem

Web na šablóne

Webová stránka postavená na šablóne je určená pre klientov, ktorí majú obmedzený rozpočet alebo sú tlačení časom. Spoločne s vami vytvoríme na šablóne web, ktorý bude úspešne plniť svoje ciele.

od 950

Mám záujem

Úprava wp šablón

Upravíme vám WordPress šablónu na mieru,  presne podľa vašich požiadaviek.

35 € / hodina

Mám záujem

Správa wp webu

V našich rukách bude váš WordPress web/e-shop ako v bavlnke.

od 23 € / mesiac

Mám záujem

Zrýchlenie wp webu

Ak máte pomalý web, určite nás kontaktujte. Spravíme z neho nedostihnuteľnú raketu.

od 139

Mám záujem

Smart tričko SkinektBranding, naming, vizuálna identita, UX/UI

Postarali sme sa o kompletné riešenie pre technologický startup Skinekt. Od základu značky, až po marketingovú stratégiu.

Developerský projekt Nová Palúdzka IIVizuálna identita a webová stránka

Kreatívna vizuálna identita a webová stránka na WordPress-e s interaktívnymi prehliadaním ponuky bytov.

Realitná kancelária OreaVizuálna identita a webová stránka

Komplexné riešenie pre realitnú kanceláriu Orea.

Kubínske výhľadyVizuálna identita, web, marketing

Komplexné riešenie na predaj developerského projektu Kubínske výhľady.

Zelená LipaVizuálna identita, web, marketing

Komplexné riešenie na predaj prémiového developerského projektu Zelená Lipa.

K_DOMWeb stránka s konfigurátorom

Unikátna webová stránka s online konfigurátorom na mieru na konfiguráciu domov.

Ako pracujeme

pri tvorbe webových stránok

Na začiatku nám poviete tie najpodstatnejšie informácie, ktoré budeme pri navrhovaní a realizácii web stránky potrebovať. Zistíme vaše problémy, obchodné ciele, no pozrieme sa aj na vašu konkurenciu.

Analýza kľúčových slov nám prezradí aké slovné spojenia používajú vaši potenciálni zákazníci, keď hľadajú vaše produkty či služby. Dokáže nám poradiť aj pri vytváraní štruktúry web stránky a nájdeme aj vhodné príležitosti, ktoré (možno) ešte nevyužívate.

Máme od vás podklady, prezreli sme vašu konkurenciu a máme pripravenú analýzu kľúčových slov. Tieto informácie zužitkujeme pri vytvorení obsahovej štruktúry (informačnej kostry) web stránky, aby ste presne videli ako bude vaša stránka vyzerať. Wireframy pripravujeme s využitím UX (user experience).

Wireframy teraz ošatíme a oživíme farbami a tvarmi. Inšpirovaní modernými a efektívnymi dizajnami, vám dodáme unikátny dizajn robený s citom a podľa potrieb vášho projektu. Pri dizajne využívame UI (user interface) znalosti, aby sa vaši zákazníci ľahko a plynule pohybovali po web stránke a našli presne to, čo hľadajú.

Dizajny kódime s použitím najnovších trendov v HTML, CSS a Javascripte. Nakódený dizajn preberie programátor a napojí ho na WordPress aby boli všetky potrebné informácie editovateľné a správne fungovali nie len na počítači, ale aj v tablete a mobilnom zariadení.

Obsah je kráľ, preto je veľmi dôležitý pre váš web. Na webe sa môžu objaviť obrázky, texty, video alebo ilustrácie. Texty pripravujeme po dôkladnej analýze, tak aby presne trafili to, čo váš návštevník potrebuje vidieť. Ak sa dá radi používame autentické fotky priamo z vašej firmy ak nie, použijeme ilustračné fotky, ktoré dôveryhodne zobrazujú vaše služby. Zameriame sa na vašu hlavnú cieľovú skupinu a naservírujeme im to najlepšie o vašich produktoch či službách. Video sa stáva čoraz populárnejším spôsobom ako komunikovať so zákazníkmi, preto ponúkame možnosť vytvorenia videa na mieru v spolupráci s agentúrou blackmango.sk.

Keď máme dohodnuté aký obsah na webe chcete mať, je dôležité okrem jeho vytvorenia tento obsah dostať priamo na web. Prvotný obsah klientom nahrávame na web stránku my. Avšak, ak sa už jedná o doplnkové úpravy alebo zmeny obsahu, ktorý sa na web stránke má objaviť, tie sa účtujú hodinovkou. Úpravy obsahu si po zaučení do administrácie viete kedykoľvek urobiť aj vo vlastnej réžii. 🙂

Web stránku dôkladne otestujeme zo všetkých strán, na mobile, tablete, na rôznych prehliadačoch, aby sme simulovali rôzne situácie, v ktorých sa budú vaši budúci zákazníci nachádzať. Nájdené chybičky okamžite napravíme, aby bol web pripravený na spustenie.

Otestovanú a funkčnú web stránku pustíme do „éteru“, čím sa začne nová éra vašej firmy. Zaškolíme vás aby ste si vedeli sami kedykoľvek upraviť a pridať informácie na web stránku. Samozrejme ak budete chcieť, radi to za vás urobíme, nech sa vy môžete naplno venovať svojmu podnikaniu.

Propagácia webu

Vytvoriť krásny a funkčný web je len začiatok cesty. Následne sa musíte vydať o tom porozprávať všetkým, ktorým váš produkt alebo služba zlepší život či vyrieši problémy. Pomocou správne cieleného online marketingu oslovíte svoje publikum a ukážete im to v čom ste najlepší.