Digitálna marketingová agentúra

Mám záujem
Získajte zákazníkov, nie len návštevníkov

Online marketing

Získajte zákazníkov, nie len návštevníkov

Pomocou výkonnostného online marketingu efektívne získate zákazníkov a zároveň máte pod kontrolou návratnosť svojej investície. SEO optimalizácia a PPC reklama vás zviditeľní presne tam, kde vás hľadajú.

Ako pracujeme

pri online marketingu

Vybrali ste si nás osloviť, za čo vám vopred ďakujeme. Teraz potrebujeme základné a pre našu prácu zásadné informácie o vašej firme a odvetví, v ktorom sa pohybujete. Nájdeme slabé stránky aby sme navrhli kroky na ich odstránenie, ale aj pozitívne príležitosti, aby sme uvideli celý obraz a možnosti na zlepšenie.

Dostaneme sa do obrazu a pozrieme sa aj na vašu konkurenciu. Pri audite webu zistíme podstatné informácie, aby sme uvideli nedostatky a navrhli vylepšenia. Nechceme získať len návštevníkov na web, ale hlavne zákazníkov.

S pomocou získaných informácií spoločne navrhneme ciele a ideálne marketingové kanály pre oslovenie možných zákazníkov. Určíme vhodné kľúčové slová, aby sme vedeli na čo sa v kampani zamerať a dohodneme rozpočet, s ktorým budeme pracovať.

Začína skutočná zábava a my sa naplno púšťame do práce. Nastavujeme a spúšťame kampane v Google adwords a na Facebooku, vylepšujeme web z hľadiska SEO optimalizácie pre získanie organických návštevníkov z Google a vytvárame texty (copywriting), aby váš web skutočne predával. Pri linkbuildingu kontinuálne získavame ďalšie cenné spätné odkazy pre zvýšenie dôveryhodnosti web stránky a súčasne aj návštevnosti.

Každý mesiac posielame dokument, kde sú reportované práce a dosiahnuté výsledky. Pravidelne analyzujeme situáciu a navrhujeme ďalšie vylepšenia aby sme dosiahli čo najvyššiu efektivitu aktivitami v online prostredí. Raz za 3 mesiace sa detailne pozrieme na výsledky našej spolupráce a určíme ďalšie kroky

Chcete zvýšiť návševnosť ?

Zvyšujeme nie len návštevnosť ale aj počet objednávok

SEO audit

Každá SEO optimalizácia sa začína vytvorením rozsiahleho dokumentu s vypísanými jednotlivých SEO faktormi, ktoré majú silný vplyv na vaše pozície vo výsledkoch vyhľadávania v Google. Informácie v SEO audite majú zásadný vplyv aj na mieru úspechu v oslovení potenciálnych klientov.

od 150

Mám záujem

Linkbuilding

Linkbuilding (tvorba spätných odkazov) je nedeliteľnou súčastou SEO optimalizácie. Pre Google je to hlavný signál, podľa ktorého určuje dôveryhodnosť a autoritu vašej web stránky. Pri linkbuildingu využívame najmodernejšie spôsoby získavania kvalitných odkazov z tématicky príbuzných web stránok.

od 150 € / mesiac

Mám záujem

Google Adwords

Cielená platená reklama v Google, obvykle formou platby za kliknutie, je najrýchlejší spôsob ako okamžite osloviť užívateľov, ktorí sa zaujímajú o vaše služby. S vašimi peniazmi narábame zodpovedne ako s vlastnými, aj preto sú pre nás prvoradé zisk a návratnosť investície do kampane.

od 60

Mám záujem

Facebook kampaň

Pre presné cielenie na zákazníka podľa oblasti, kde žije, záľub, veku, pohlavia alebo ďalších iných parametrov, platená kampaň na Facebooku nemá konkurenciu. Nemenej dôležité je aj budovanie vzťahov s fanúšikmi vašej stránky kvalitnou komunikáciou a hodnotnými zaujímavými príspevkami.

od 70

Mám záujem

Chcete zvýšiť predaj ?

Zvyšujeme nie len návštevnosť, ale aj počet objednávok

Copywriting

Dobrými textami zvádzate svojho návštevníka a snažíte sa ho získať na svoju stranu. Pútavé texty priťahujúce pozornosť vám dávajú šancu. Využite ju naplno a ukážte, že máte šmrnc a že svoju prácu robíte naozaj dobre a so srdcom. Všetko ostatné je potom brnkačka.

od 25

Mám záujem

Audit webu

Pozrieme sa na váš web očami zákazníka, a nie iba jedného. Vytvoríme si modelové situácie aby sme simulovali rôznorodosť zákazníkov a nájdeme všetky nedostatky, ktoré by u neho vyvolali frustráciu či nespokojnosť. Zanalyzujeme použiteľnosť webu, dizajnu, ale aj celkovú prehľadnosť stránky.

od 190 € / mesiac

Mám záujem

Smart tričko SkinektBranding, naming, vizuálna identita, UX/UI

Postarali sme sa o kompletné riešenie pre technologický startup Skinekt. Od základu značky, až po marketingovú stratégiu.

Názor klienta

,
Mám záujem o podobné riešenie

Kubínske výhľadyVizuálna identita, web, marketing

Komplexné riešenie na predaj developerského projektu Kubínske výhľady.

Názor klienta

,
Mám záujem o podobné riešenie

Zelená LipaVizuálna identita, web, marketing

Komplexné riešenie na predaj prémiového developerského projektu Zelená Lipa.

Názor klienta

, www.zelenalipa.sk
Mám záujem o podobné riešenie

DominodomKomplexné marketingové služby

Komplexný marketing pre unikátne montované drevodomy. Od tvorby názvu, cez tvorbu webu až po online marketing.

Názor klienta

,
Mám záujem o podobné riešenie

CREDITONEOnline marketingová kampaň

Počas dlhoročnej spolupráce so slovenským poskytovateľom online pôžičiek sme sa dostali na prvé pozície v Google na hlavné konkurenčné frázy.

Názor klienta

So Seduco spolupracujeme dlhodobo. Práce vždy dodali načas, kvalitne a s množstvom trefných tipov, ako máme robiť veci lepšie.
Peter Holišík, www.creditone.sk
Mám záujem o podobné riešenie

CREAMFINANCEOnline marketingová kampaň

Pre medzinárodnú spoločnosť, ktorá momentálne pôsobí v 8-mich krajinách sveta, sme mali za úlohu zvýšiť organickú, ale aj celkovú návštevnosť web stránky Creamfinance.com.

Názor klienta

K Seduco sme sa dostali cez pozitívne odporúčanie. Spolupráca fungovala skvele aj na ďiaľku a vyzdvihli by sme pravidelné konzultácie, ktoré nám pomohli urobiť správne rozhodnutia.
Victorija Gorcakovaite, www.creamfinance.com
Mám záujem o podobné riešenie

Využite nás naplno

Pre úspešnú marketingovú kampaň potrebujete miesto kam pošlete svoje publikum. Tým najvhodnejším miestom je práve webová stránka, kde dokážete bohato opísať svoje služby či produkty. Následne s pútavým a zapamätateľným logom sa vryjete do hláv svojich budúcich zákazníkov.