Kontaktujte nás

+421 951 467 006 ahoj@seduco.sk

Digitálna marketingová agentúra

Mám záujem

LUKABRASE.NL

Vytvoriť web pre umelca ako je Luka Brase bolo pre nás potešením. Bola to zábava aj dôsledná práca. Určite si pozrite výsledok, stojí to zato.

BF-STAVBY.SK

Tento responzívny web sme pripravovali na mieru od dizajnu až po napájanie na WordPress. Web je momentálne úspešný a prináša nových klientov.

KNUCKLEKINGS

Knucklekings je štýlová lifestylová značka pre ktorú sme vytovorili e-shop s designom a vývojom na mieru. Všetko sme to nasadili na WooCommerce.

DREVOZET.SK

E-shop drevozet predáva kvalitné produkty vyrobené z dreva. Pripravili sme e-shop postavený na WooCommerce, design e-shopu je pripravený na mieru.

VENTI 20

Kaviareň Venti 20 je príjemným miestom na oddych a šálku dobrej kávy. Takáto kaviareň si zaslúži logo a vizuálnu identitu, ktorá podčiarkuje vlastnosti kaviarne.

CREDITONE

Počas dlhoročnej spolupráce so slovenským poskytovateľom online pôžičiek sme sa dostali na prvé pozície v Google na hlavné konkurenčné frázy.

CREAMFINANCE

Pre medzinárodnú spoločnosť, ktorá momentálne pôsobí v 8-mich krajinách sveta, sme mali za úlohu zvýšiť organickú, ale aj celkovú návštevnosť web stránky Creamfinance.com.

ATP NÁBYTOK

Pre e-shop NabytokzMasivu-ATP.sk zabezpečujeme komplexné marketingové aktivity, ktoré každý mesiac prinášajú nových zákazníkov.

ROOFING.SK

Pripravili sme vizuálne príjemný web pre rodinnú firmu, ktorá je na trhu viac ako 25 rokov. Firma sa venuje realizácii striech a klampiarskej práci.

PETOCHO.EU

Vytvorili sme príjemnú vizuálnu identitu pre klienta, ktorú sme následne využili pri príprave úplne novej WordPress web stránky na mieru.