Digitálna marketingová agentúra

Mám záujem
Navrhneme vám originálnu vizuálnu identitu

Tvorba loga

Navrhneme vám originálnu vizuálnu identitu tvorba loga

Vyjadrite svoje hodnoty, postoje alebo ciele vašej firmy prostredníctvom unikátne vytvoreného loga. Vzbuďte vo vašich zákazníkoch pocit, že ste profesionál a podporte tým predaj vašich produktov a služieb.

Ako pracujeme

pri tvorbe loga a vizuálnej identity

Na základe vstupného rozhovoru, telefonátu alebo mailu, vám zašleme dotazník. V tomto dotazníku sú všetky dôležité informácie, ktoré nám pomôžu vytvoriť naozaj kvalitné a funkčné logo.

Prieskum konkurencie je jeden z najdôležitejších faktorov pri začatí podnikania, alebo akejkoľvek reklamnej kampani. Pri prieskume konkurencie využívame rôzne nástroje a techniky. Okrem toho v tejto fáze robíme aj prieskum kľúčových slov.

Na základe informácií z dotazníka si robíme rozbor cieľovej skupiny a trhu. Je to veľmi dôležitá súčasť tvorby loga, aby logo naozaj plnilo svoj účel a nebolo len ozdoba pre majiteľa firmy.

Keď už máme všetky podklady, je čas začať pracovať. Preto posielame faktúru na časť ceny za logo, aby sme mali potrebné “palivo” na prípravu loga.

V tejto fáze dodávame prvé koncepty loga, väčšinou v digitálne forme, no môže sa stať, keď to projekt vyžaduje že dodáme iba skicy loga. Každý projekt je niečim unikátny.

Z dodaných návrhov v predošlom kroku si klient vyberá jeden, ktorý ho najviac oslovil. Tento návrh je možné ešte na základe odozvy od klienta upraviť tak, aby sme boli s výsledkom všetci spokojný.

Keď je logo pripravené, posielame faktúru na zvyšnú čiastku za logo. Ihneď po prijatí platby dodávame logo v rôznych vektorových aj rasterových formátoch. Po dodaní loga s vami radi prekonzultujeme jeho nasledovné používanie, prípadne vám vieme ponúknuť služby navezujúce ku logu.

Venti 20Tvorba loga na mieru

Kaviareň Venti20 je miestom na oddych a šálku dobrej kávy. Takáto kaviareň si zaslúži logo a vizuálnu identitu, ktorá vystihuje vlastnosti kaviarne

Názor klienta

Naša spolupráca so Seduco začala tak, že sme ich našli cez Google. Hneď sa nám zapáčila komunikácia a tak sme zadali redesign našej značky práve tu.
Katarína Sotáková, CAFFEVENTI.SK Mám záujem o podobné riešenie

IsabelleTvorba loga na mieru

Kozmetické centrum Isabelle je skvelé miesto pre každú ženu, ktorá sa chce postarať o svoju krásu. Pre klientku sme pripravili toto krásne logo a web.

Názor klienta

Na Seduco som dostala odporúčanie od známeho. Spolupráca sa mi naozaj páčila a myslím že výsledok hovorí za všetko. Určite spoluprácu odporúčam.
Nika Žofajová, KOZMETIKAISABELLE.SK Mám záujem o podobné riešenie

DrevozetTvorba loga na mieru

Drevozet je e-shop, ktorý predáva sortiment vyrobený z dreva. Pripravili sme logo, ktoré už na prvý pohľad naznačuje že sa jedná o drevo.

Názor klienta

Chalanov poznám osobne už dlhšie a práve preto som sa rozhodol zadať zákazku im. Keď sa všetko dokončilo, potvrdilo sa mi, že som sa rozhodol správne.
Ing. Lukáš Záň, DREVOZET.SK Mám záujem o podobné riešenie

Limousine TravelTvorba loga na mieru

Firma, ktorá dbá na to, aby pohodlné cestovanie a kvalitné služby už nemuseli byť luxusom, ale štandardom, za ktorý sa nepripláca.

Názor klienta

Firmu Seduco sme našli cez Google a hneď sa nám zapáčila príjemná komunikácia zo strany firmy. Dali sme si vytvoriť logo, ktoré perfektne reprezentuje naše podnikanie.
John Doe, LIMOUSINETRAVEL.SK Mám záujem o podobné riešenie

Môj projektTvorba loga na mieru

Pripravili sme logo a niekoľko tlačovín pre projekčnú spoločnosť "Môj projekt". Výsledok je super a klient je s našou prácou spokojný.

Názor klienta

Vo firme sme sa rozhodli pre redizajn starého loga, cez Google sme našli firmu Seduco. Páčil sa nám proces celej realizácie.
Nezverejnené meno, MOJPROJEKT.SK Mám záujem o podobné riešenie

Aké sú naše ceny

Vysoký pomer kvality a ceny

Logomanuál

  • Farby CMYK, HEX a Pantone
  • Správne používanie loga
  • Ochranná zóna loga
  • Všetky varianty loga
  • Definícia typografie

Na mieru

  • Vizitky
  • Hlavičkový papier
  • Používanie farieb
  • Štýl komunikácie s klientami
  • A ďalšie komunikačné pomôcky

35 € / hodina

Mám záujem

Ďalšie grafické práce

Okrem loga Vám vieme pripraviť ak design pre web stránku, design pre obaly produktov, design billboardov, katalógov, letákov alebo obrázky pre sociálne siete.

35 € / hodina

Pýtate sa nás

Výber najčastejších otázok od Vás

Proces tvorby loga je popísaný vyššie na tejto podstránke.

Klienti od nás dostávajú logo vo finálnej podobe približne 1 až 2 týždne od dodania všetkých potrebných informácií. Toto je orientačná cena realizácie loga. Presný termín si vždy dohodneme s klientom v rámci komunikácie.

Dizajn a celkovo grafika sú veľmi subjektívne. V prípade ak nebudete ani s jedným návrhom spokojný, vyberiete si ten, ktorý vám je najbližší a následne ho aj na základe vášho názoru upravíme k vašej spokojnosti. Treba brať aj do úvahy, že logo sa pripravuje pre zákazníkov/klientov, aby správne prezentovalo firmu a pomáhalo pri obchodnom úspechu firmy.

Finálnu verziu loga vám zašleme mailom, prípadne si ju môžete prebrať osobne. Dodané logo obsahuje všetky bežné verzie (čiernobiele, farebné…) vo všetkých známych formátoch (.ai, .eps, .pdf, .png), takže nebudete mať problém logo kdekoľvek používať.

Nie, nemusíte. Najprv je potrebné, aby ste boli rozhodnutý, že potrebujete kvalitné logo a ste si vedomý výhod, ktoré vám nové logo bude prinášať. Podklady pre grafika pripravíme spoločne. Čím kvalitnejšie budú pripravené podklady, tým lepší bude aj výsledok. Podklady získavame na základe online dotazníka

Keď už máme od klienta všetky podklady, tak si spoločne dohodneme termín dodania loga. Ak je všetko v poriadku, zasielame faktúru na 50% z celkovej ceny loga ako zálohu. Ihneď po uhradení začíname na logu pracovať.

Samozrejme sa venujeme aj redesignu loga alebo úprave už existujúceho loga. V takomto prípade nacenenie loga bude individuálne na základe vzájomnej dohody a vašich požiadaviek.