Digitálna marketingová agentúra

Mám záujem
Navrhneme vám originálnu vizuálnu identitu

Tvorba loga

Navrhneme vám originálnu vizuálnu identitu tvorba loga

Vyjadrite svoje hodnoty, postoje alebo ciele vašej firmy prostredníctvom unikátne vytvoreného loga. Vzbuďte vo vašich zákazníkoch pocit, že ste profesionál a podporte tým predaj vašich produktov a služieb.

Aké sú možnosti?

Vysoký pomer ceny/výkon

Logomanuál


 • Farby CMYK, HEX a Pantone
 • Správne používanie loga
 • Ochranná zóna loga
 • Všetky varianty loga
 • Definícia typografie

Návrh nového loga


 • 3 návrhy loga
 • 4 formáty (pdf, ai, svg, png)
 • Doživotná licencia
 • Čiernobiela verzia
 • Plnofarebná verzia

Vizuálna identita


 • Vizitky
 • Hlavičkový papier
 • Používanie farieb
 • Štýl komunikácie s klientami
 • A ďalšie komunikačné pomôcky

Ďalšie grafické práce

Okrem loga Vám vieme pripraviť ak design pre web stránku, design pre obaly produktov, design billboardov, katalógov, letákov alebo obrázky pre sociálne siete.

40 € / hodina

Ako pracujeme

pri tvorbe loga a vizuálnej identity

Na základe vstupného rozhovoru, telefonátu alebo mailu, vám zašleme dotazník. V tomto dotazníku sú všetky dôležité informácie, ktoré nám pomôžu vytvoriť naozaj kvalitné a funkčné logo.

Prieskum konkurencie je jeden z najdôležitejších faktorov pri začatí podnikania, alebo akejkoľvek reklamnej kampani. Pri prieskume konkurencie využívame rôzne nástroje a techniky. Okrem toho v tejto fáze robíme aj prieskum kľúčových slov.

Na základe informácií z dotazníka si robíme rozbor cieľovej skupiny a trhu. Je to veľmi dôležitá súčasť tvorby loga, aby logo naozaj plnilo svoj účel a nebolo len ozdoba pre majiteľa firmy.

Keď už máme všetky podklady, je čas začať pracovať. Preto posielame faktúru na časť ceny za logo, aby sme mali potrebné „palivo“ na prípravu loga.

V tejto fáze dodávame prvé koncepty loga, väčšinou v digitálne forme, no môže sa stať, keď to projekt vyžaduje že dodáme iba skicy loga. Každý projekt je niečim unikátny.

Z dodaných návrhov v predošlom kroku si klient vyberá jeden, ktorý ho najviac oslovil. Tento návrh je možné ešte na základe odozvy od klienta upraviť tak, aby sme boli s výsledkom všetci spokojný.

Keď je logo pripravené, posielame faktúru na zvyšnú čiastku za logo. Ihneď po prijatí platby dodávame logo v rôznych vektorových aj rasterových formátoch. Po dodaní loga s vami radi prekonzultujeme jeho nasledovné používanie, prípadne vám vieme ponúknuť služby navezujúce ku logu.

Zaujímavé články o logu

5 dôvodov, prečo je vaše logo tak dôležité

5 dôvodov, prečo je vaše logo tak dôležité

Čítať viac
Lacné a kvalitné logo

Ako získať lacné a kvalitné logo

Čítať viac
Tvorba loga

5 výhod, ktoré získa firma vytvorením loga

Čítať viac
Ako prekresliť logo do vektoru?

Jednoduchý spôsob ako prekresliť logo do vektoru

Čítať viac
Ako vyzerá proces, ktorým pre vás tvoríme logá?

Ako vyzerá proces, ktorým pre vás tvoríme logá?

Čítať viac
Tvorba loga - cena

Koľko stojí vytvorenie loga?

Čítať viac
Nové logo - tvorba

Máme nové logo. Pozrite sa ako vzniklo.

Čítať viac
Služby - Tvorba loga

Máme nové, vylepšené služby - tvorba loga

Čítať viac
Rozhovor - Róbert Hrdlovič

Rozhovor o tvorbe logotypov s Róbertom Hrdlovičom

Čítať viac
Zdoje na inšpiráciu - Tvorba loga

Zdroje, kde sa môžete inšpirovať pri tvorbe loga

Čítať viac

Pýtate sa nás

Výber najčastejších otázok od Vás

Proces tvorby loga je popísaný vyššie na tejto podstránke.

Klienti od nás dostávajú logo vo finálnej podobe približne 1 až 2 týždne od dodania všetkých potrebných informácií. Toto je orientačná cena realizácie loga. Presný termín si vždy dohodneme s klientom v rámci komunikácie.

Dizajn a celkovo grafika sú veľmi subjektívne. V prípade ak nebudete ani s jedným návrhom spokojný, vyberiete si ten, ktorý vám je najbližší a následne ho aj na základe vášho názoru upravíme k vašej spokojnosti. Treba brať aj do úvahy, že logo sa pripravuje pre zákazníkov/klientov, aby správne prezentovalo firmu a pomáhalo pri obchodnom úspechu firmy.

Finálnu verziu loga vám zašleme mailom, prípadne si ju môžete prebrať osobne. Dodané logo obsahuje všetky bežné verzie (čiernobiele, farebné…) vo všetkých známych formátoch (.ai, .eps, .pdf, .png), takže nebudete mať problém logo kdekoľvek používať.

Nie, nemusíte. Najprv je potrebné, aby ste boli rozhodnutý, že potrebujete kvalitné logo a ste si vedomý výhod, ktoré vám nové logo bude prinášať. Podklady pre grafika pripravíme spoločne. Čím kvalitnejšie budú pripravené podklady, tým lepší bude aj výsledok. Podklady získavame na základe online dotazníka

Keď už máme od klienta všetky podklady, tak si spoločne dohodneme termín dodania loga. Ak je všetko v poriadku, zasielame faktúru na 50% z celkovej ceny loga ako zálohu. Ihneď po uhradení začíname na logu pracovať.

Samozrejme sa venujeme aj redesignu loga alebo úprave už existujúceho loga. V takomto prípade nacenenie loga bude individuálne na základe vzájomnej dohody a vašich požiadaviek.