Dobre pripravená web stránka môže významne ovplyvniť váš úspech

Vieme aké je dôležité, aby web stránka plnila všetky obchodné ciele, rýchlo a bezchyne fungovala a jednoducho sa ovládala. Neváhajte nás kontaktovať, radi s vami preberieme všetky požiadavky. Dôveruje nám množstvo klientov, pridajte sa k nim.CreditOne logo
UniCredit logo
Mercedes logo
Oravan logo
Daza logo

Čo môžete očakávať, od web stránky od nás

Design, ktorý pracuje vo váš prospech

Pri designovaní vašej web stránky myslíme vždy na to, aby mal každý prvok význam a pracoval vo váš prospech. Vieme, že design nie je iba na ozdobu, ale musí plniť aj svoju funkciu.

Jednoduchá administrácia web stránky

Web stránku, ktorú od nás dostanete môžete jednoducho ovládať z administrácie. Môžete meniť obsah, obrázky, kontaktné údaje a všetko ostatné, čo budete chcieť. Do administrácie vás ochotne zaškolíme.

Technologicky vyspelý web

Web ktorý sa rýchlo načíta, nerobí žiadne chyby, funguje správne na všetkých zariadeniach a prehliadačoch milujú užívatelia aj vyhľadávače (Google, Seznam, …). My to vieme a riadime sa podľa toho.

Prezrite si našu prácu (Portfólio)

Máte záujem o web, len neviete ako to funguje?

Zistíme vaše potreby

Spoločne si prejdeme všetko, čo budeme potrebovať na úspešné vytvorenie web stránky.

Príprava konceptu

Toto je najdôležitejšia časť. Dobre pripravené základy nám budú slúžiť počas celej realizácie.

Príprava grafiky

Váš nový web oblečieme do krásneho kabátu, ktorý bude vaša cieľová skupina milovať.

Programovanie webu

Grafickému návrhu teraz vdýchneme život a web pomaly začína naberať reálnu podobu.

Testovanie funkčnosti

Dbáme na to, aby všetko fungovalo na 100% presne tak, ako má.

Spustenie webu

A teraz tá najpríjemnejšia časť. Web spúšťame do ostrej prevádzky.

Prečítajte si článok o tom, koľko peňazí investovať do webovej stránky – kliknite tu.

Najčastejšie otázky spojené s tvorbou novej web stránky

Koľko ma bude stáť nová web stránka?
Cena za web stránku môže byť naozaj rôznorodá, závisí od zadania a náročnosti celej realizácie. Niekedy má zas klient rozpočet, na základe ktorého vieme projekt pripraviť. Každopádne neváhajte nás kontaktovať, prejdeme si spoločne vaše požiadavky a navrhneme cenu. Ak sa dohodneme, začneme pripravovať váš nový web. Na túto tému sme pripravili aj článok – kliknite tu.
Už mám web stránku, len ju chcem vylepšiť.
Samozrejme, nie je problém. Toto je najčastejšie naše zadanie. Analyzujeme vašu starú web stránku, čo všetko by sa dalo vylepšiť, ako celkovo váš starý web posunúť na inú úroveň. V niektorých prípadoch sa upravuje len starý web, v iných sa robí nový web, samozrejme niektoré súčasti zo starého webu sa zachovajú. Kontaktujte nás a spoločne si všetko prejdeme.
Pracujete aj s wordpressom?
Áno, väčšinu zákaziek pre klientov robíme práve na WordPress-e. Vieme upravovať existujúce wordpress web stránky, vieme vytvárať nové šablóny, pluginy, zabezpečovať wordpress a vlastne všetko, čo by ste vy ako klient mohol potrebovať.
Som z iného mesta ako vy, je to problém?
Nie, problém to nie je. Máme množstvo klientov z celého Slovenska, Česka, alebo Rakúska. Vypracovali sme systém, ako pracovať na diaľku. Okrem toho máme obchodných zástupcov v rôznych mestách, ktorý sa s vami radi stretnú osobne. Kontaktuje nás a dohodneme sa, ako budeme spolupracovať ďalej.
Budem si môcť upravovať obsah novej web stránky?
Samozrejme, ak o to budete mať záujem nie je to problém. Budete si môcť editovať akýkoľvek obsah na webe. Pred spustením webu vás zaškolíme ako na to.
Potrebujem vytvoriť eshop. Viete mi s tým pomôcť?
Jasnačka. Eshop nie je problém, máme ich už zasebou niekoľko. Či už potrebujete malý eshop alebo veľký, určite nás kontaktujte.

Chcete vedieť cenu ? Napíšte nám

Odpovieme do 24. hodín.

Meno (povinné)

E-mail (povinné)

Predmet

Správa