Digitálna marketingová agentúra

Mám záujem
Vyše 5 rokov pracujeme výhradne so systémom

Wordpress

Vyše 5 rokov pracujeme výhradne so systémom Wordpress

Webové stránky od nás sú rýchle, majú kvalitný kód a Google ich má rád. Okrem toho každý náš web beží v systéme WordPress a preto sa s ním jednoducho pracuje alebo pridáva obsah. Aj tieto značky využívajú WordPress.

Web na mieru

Táto služba je určená pre najnáročnejších klientov. Je to pre nás vždy radosť pripravovať web úplne od základu až po posledný pixel na mieru. Vaša firma si zaslúži len to najlepšie, preto je web na mieru tá správna voľba.

od 1290

Mám záujem

Eshop na mieru

Ak chcete zaujať už na prvý pohľad, pripravíme vám unikátny e-shop podľa vašich predstáv. Dodáme vám stabilný a užívateľsky prehľadný e-shop, ktorý bude plne administrovateľný, rýchly a bude využívať moderné technológie.

od 2490

Mám záujem

Web na šablóne

Webová stránka postavená na šablóne je určená pre klientov, ktorí majú obmedzený rozpočet alebo sú tlačení časom. Spoločne s vami vytvoríme na šablóne web, ktorý bude úspešne plniť svoje ciele.

od 690

Mám záujem

Úprava wp šablón

Upravíme vám WordPress šablónu na mieru,  presne podľa vašich požiadaviek.

35 € / hodina

Mám záujem

Správa wp webu

V našich rukách bude váš WordPress web/e-shop ako v bavlnke.

od 23 € / mesiac

Mám záujem

Zrýchlenie wp webu

Ak máte pomalý web, určite nás kontaktujte. Spravíme z neho nedostihnuteľnú raketu.

od 139

Mám záujem

LUKABRASE.NLTvorba web stránky na mieru

Vytvoriť web pre umelca ako je Luka Brase bolo pre nás potešením. Bola to zábava aj dôsledná práca. Určite si pozrite výsledok, stojí to zato.

Názor klienta

O agentúre Seduco som sa dozvedel od svojich známych, potreboval som vytvoriť webovú stránku. Po prvých rozhovoroch som začal tušiť je to super partner pre mňa. Výsledok stojí za to a ja som naozaj spokojný.
Luka Brase, LUKABRASE.NL Mám záujem o podobné riešenie

BF-STAVBY.SKTvorba web stránky na mieru

Tento responzívny web sme pripravovali na mieru od dizajnu až po napájanie na WordPress. Web je momentálne úspešný a prináša nových klientov.

Názor klienta

Spolupráca so Seduco nám vyhovovala hneď od začiatku a vyhovuje dodnes. Vždy sme dostali o niečo viac ako sme požadovali a dostali sme super riešenia na mieru. Je to pre nás dlhodobý partner.
Ing. Zuzana Šudová, Bf-stavby.sk Mám záujem o podobné riešenie

KNUCKLEKINGSE-shop na mieru

Knucklekings je štýlová lifestylová značka pre ktorú sme vytovorili e-shop s designom a vývojom na mieru. Všetko sme to nasadili na WooCommerce.

Názor klienta

Potrebovali sme inovatívny a kreatívny e-shop pre našu značku. Na základe odporúčania sme sa dostali ku chalanom zo Seduco. S výsledkom sme nadmieru spokojný a tešíme sa na ďalšiu spoluprácu.
Peter Hančiak, knucklekings.com Mám záujem o podobné riešenie

DREVOZET.SKE-shop na mieru

E-shop drevozet predáva kvalitné produkty vyrobené z dreva. Pripravili sme e-shop postavený na WooCommerce, design e-shopu je pripravený na mieru.

Názor klienta

Seduco sme si vybrali na základe osobného odporúčania. Dostali sme to, čo sme požadovali a aj niečo naviac. Určite odporúčam ich služby aj ostatným klientom.
Ing. Lukáš Záň, drevozet.sk Mám záujem o podobné riešenie

ROOFING.SKTvorba web stránky na šablóne

Pripravili sme vizuálne príjemný web pre rodinnú firmu, ktorá je na trhu viac ako 25 rokov. Firma sa venuje realizácii striech a klampiarskej práci.

Názor klienta

Náš hlavný firemný web roofing.sk sme zverili do rúk firme Seduco. So spoluprácou sme boli naozaj spokojní a preto sme sa rozhodli redesignovať všetky naše weby práve tu. Okrem webov využívame aj marketingové služby.
Tomáš Porvich, https://roofing.sk/ Mám záujem o podobné riešenie

PETOCHO.EUTvorba web stránky na mieru

Vytvorili sme príjemnú vizuálnu identitu pre klienta, ktorú sme následne využili pri príprave úplne novej Wordpress web stránky na mieru.

Názor klienta

Nebolo pre mňa ľahké zorientovať sa v problematike webových stránok, preto som oslovil Seduco. Veľmi ochotne mi poradili a pripravili mi nielen web stránku, alebo aj logo.
Peter Ochotnický, Petocho.eu Mám záujem o podobné riešenie

Ako pracujeme

pri tvorbe webových stránok

Na začiatku nám poviete tie najpodstatnejšie informácie, ktoré budeme pri navrhovaní a realizácii web stránky potrebovať. Zistíme vaše problémy, obchodné ciele, no pozrieme sa aj na vašu konkurenciu.

Analýza kľúčových slov nám prezradí aké slovné spojenia používajú vaši potenciálni zákazníci, keď hľadajú vaše produkty či služby. Dokáže nám poradiť aj pri vytváraní štruktúry web stránky a nájdeme aj vhodné príležitosti, ktoré (možno) ešte nevyužívate.

Máme od vás podklady, prezreli sme vašu konkurenciu a máme pripravenú analýzu kľúčových slov. Tieto informácie zužitkujeme pri vytvorení obsahovej štruktúry (informačnej kostry) web stránky, aby ste presne videli ako bude vaša stránka vyzerať. Wireframy pripravujeme s využitím UX (user experience).

Wireframy teraz ošatíme a oživíme farbami a tvarmi. Inšpirovaní modernými a efektívnymi dizajnami, vám dodáme unikátny dizajn robený s citom a podľa potrieb vášho projektu. Pri dizajne využívame UI (user interface) znalosti, aby sa vaši zákazníci ľahko a plynule pohybovali po web stránke a našli presne to, čo hľadajú.

Dizajny kódime s použitím najnovších trendov v HTML, CSS a Javascripte. Nakódený dizajn preberie programátor a napojí ho na WordPress aby boli všetky potrebné informácie editovateľné a správne fungovali nie len na počítači, ale aj v tablete a mobilnom zariadení.

Obsah je kráľ, preto je veľmi dôležitý pre váš web. Na webe sa môžu objaviť obrázky, texty, video alebo ilustrácie. Texty pripravujeme po dôkladnej analýze, tak aby presne trafili to, čo váš návštevník potrebuje vidieť.

Ak sa dá radi používame autentické fotky priamo z vašej firmy ak nie, použijeme ilustračné fotky, ktoré dôveryhodne zobrazujú vaše služby. Zameriame sa na vašu hlavnú cieľovú skupinu a naservírujeme im to najlepšie o vašich produktoch či službách.

Video sa stáva čoraz populárnejším spôsobom ako komunikovať so zákazníkmi, preto ponúkame možnosť vytvorenia videa na mieru v spolupráci s agentúrou blackmango.sk.

Keď máme dohodnuté aký obsah na webe chcete mať, je dôležité okrem jeho vytvorenia tento obsah dostať priamo na web. Prvotný obsah klientom nahrávame na web stránku my. Avšak, ak sa už jedná o doplnkové úpravy alebo zmeny obsahu, ktorý sa na web stránke má objaviť, tie sa účtujú hodinovkou. Úpravy obsahu si po zaučení do administrácie viete kedykoľvek urobiť aj vo vlastnej réžii. 🙂

Web stránku dôkladne otestujeme zo všetkých strán, na mobile, tablete, na rôznych prehliadačoch, aby sme simulovali rôzne situácie, v ktorých sa budú vaši budúci zákazníci nachádzať. Nájdené chybičky okamžite napravíme, aby bol web pripravený na spustenie.

Otestovanú a funkčnú web stránku pustíme do “éteru”, čím sa začne nová éra vašej firmy. Zaškolíme vás aby ste si vedeli sami kedykoľvek upraviť a pridať informácie na web stránku. Samozrejme ak budete chcieť, radi to za vás urobíme, nech sa vy môžete naplno venovať svojmu podnikaniu.

Propagácia webu

Vytvoriť krásny a funkčný web je len začiatok cesty. Následne sa musíte vydať o tom porozprávať všetkým, ktorým váš produkt alebo služba zlepší život či vyrieši problémy. Pomocou správne cieleného online marketingu oslovíte svoje publikum a ukážete im to v čom ste najlepší.