Aké parametre sledovať pri výbere hostingu

Vybrať si správny hosting nemusí byť pre začiatočníka ľahké a môže spraviť ľahko chybu, ktorá mu bude spôsobovať rôzne problémy. Tento článok vám pomôže zorientovať sa v základných parametroch, ktoré je dobré sledovať pri výbere hostingu. Budem sa snažiť písať tak, aby to pochopil aj menej skúsený používateľ.

Pokračuj v čítaní →

0

Staň sa profesionálom vo Photoshope a získaj svoj vysnívaný job

Ak to s photoshopom myslíš naozaj vážne, tak určite vyskúšaj nasledujúce tutoriály (návody). Sám som nimi prešiel a odvtedy som pracoval pre viacerých zaujímavých klientov (UniCredit banka, O2, BlackHorse, Creditone …). Či už si fotograf, grafik, retušér alebo len hobby photoshop fanúšik, tieto návody posunú tvoje schopnosti o poriadny kus vpred. Za moju viac ako 5 ročnú kariéru som vyskúšal množstvo návodov, no tieto sú na úplne inej úrovni

Pokračuj v čítaní →

0

Zvýšenie počtu objednávok až o 20% pomocou jedného modulu (eshopy)

Na úvod chcem povedať, že tiež vlastním jeden eshop. Ako každý sa snažím všetko optimalizovať tak, aby som mal čo najväčšiu návštevnosť a následne na to čo najväčší počet objednávok. Možností, ako to dosiahnuť je obrovské množstvo. To by ani nevadilo, horšie je to, že nie všetky tieto možnosti fungujú. V tom lepšom prípade stratíte len svoj čas, v tom horšom stratíte aj svoj čas, aj peniaze a výsledky sa nedostavia. Pred časom sme objavili niečo, čo naozaj funguje a je to úplne jednoduché.

Pokračuj v čítaní →

1
Page 1 of 3 123