Digitálna marketingová agentúra

Mám záujem

Tvorba e-shopov na platforme

WordPress poznáme ako svoju dlaň a preto vyvýjame e-shopy výhradne na systéme WooCommerce. Vieme vytvoriť e-shop kompletne na mieru, pracovať s rôznymi prepojeniami na externé systémy alebo vieme vyvýjať pluginy podľa presného zadania.
WooCommerce eshopy - úvodný obrázok 1
WooCommerce eshopy - úvodný obrázok 2
Woo logo - seduco.sk

Prečo e-shop na

E-shop postavený na WooCommerce je určený pre klientov, ktorí hľadajú variabilitu a chcú e-shop, ktorý sa bude v čase vyvýjať s rásť. Pripravíme vám e-shop s akýmikoľvek požiadavkami, ste limitovaný iba svojou kreativitou. WooCommerce je jedna z najlepších ecommerce platforiem na trhu.

Variabilita e-shopu - WooCommerce ikona
Veľká e-shopu
V podstate je realizovateľná akákoľvek požiadavka a WooCommerce nás nebude vo vývoji nijako obmedzovať.
Administrácia e-shopu - WooCommerce ikona
Plnohodnotná
Administrovať viete každý jeden prvok, či už sa jedná o informácie o produkte, kategórie e-shopu alebo akékoľvek iné prvky.
Množstvo pluginov - WooCommerce ikona
Veľké množstvo
Na trhu nájdete aktuálne viac ako 4 000 pluginov. Všetko sú to rozšírenia základnej funkcionality. Je to neobmedzený potenciál.
Veľká komunita - WooCommerce ikona
Obrovská
Vývoju WooCommerce e-shopov sa venuje obrovská komunita vývojárov po celom svete. Vždy vám má kto pomôcť.
Prehľadná analytika - WooCommerce ikona
Prehľadná
Jednoduchá a prehľadná analytika vám pomáha lepšie pochopiť ako sa vám s predajom darí, prípadne čo treba zlepšiť.
WordPress jadro - WooCommerce ikona
Využíva jadro
WordPress je najrozšírenejší CMS systém na svete. Oplatí sa stavať na tejto platforme a začať používať WooCommerce nadstavbu.

E-shop

Postaviť kvalitný e-shop, ktorý je dlhodobo úspešný na trhu nie je jednorázová úloha ale proces. Kladieme dôraz na každú fázu tvorby. Iba na kvalitných základoch sa dá stavať.
1.
e-shopu
Pri konceptovaní využívame rôzne UX procesy. Spoznávame cieľovú skupinu a produkt, ktorý budeme predávať.
2.
e-shopu
V kódovaní a programovaní WooCommerce máme mnohoročné skúsenosti a šikovných programátorov.
3.
e-shopu
E-shop je spustený a prvý užívatelia sú už online. Teraz je fáza, kedy všetko meriame a navrhujeme zlepšenia.
Ako vzniká WooCommerce e-shop - Modrý ilustrovaný panák
Doplnkové služby ku WooCommerce - obrázok 1
Doplnkové služby ku WooCommerce - obrázok 2

Množstvo služieb

Ak hľadáte dlhodobého parnera v rámci tvorby e-shopu, sme tu pre vás. Našim klientom e-shopy nielen vytvárame, ale rastieme s nimi. Sme ich technická podpora s ktorou môžu vžy počítať. Ponúkame toho ešte viac.

Úpravy existujúceho riešenia
Platobné brány
Napojenie na Heureku
Párovanie s účtovným softwarom
XML importy a exporty
Pokročilé vyhľadávanie
WooCommerce marketing
Pokročilé filtrovanie
Optimalizácia rýchlosti
Vývoj pluginov
SEO optimalizácia
Jazykové mutácie
B2B obchod
Úpravy šablón

… a veľa ďalších funkcií …

Dôležité parametre WooCommerce e-shopu

pri tvorbe e-shopu

Pri tvorbe alebo redizajne e-shopu treba riešiť množsvo detailov. Mobilná verzia e-shopu alebo rôzne platobné metódy sú už dnes samozrejmosť. Máme odskúšané a odmerané rôzne spôsoby, ako predávať produkty online a dosahovať často krát nadštandardnú mieru konverzie.

Použiteľnosť e-shopu - modrá WooCommerce ikona
e-shopu
V podstate je realizovateľná akákoľvek požiadavka a WooCommerce nás nebude vo vývoji nijako obmedzovať.
Rýchle načítanie - modrá WooCommerce ikona
e-shopu
Administrovať viete každý jeden prvok, či už sa jedná o informácie o produkte, kategórie e-shopu alebo akékoľvek iné prvky.
Stabilita e-shopu - modrá WooCommerce ikona
e-shopu
Na trhu nájdete aktuálne viac ako 4 000 pluginov. Všetko sú to rozšírenia základnej funkcionality. Je to neobmedzený potenciál.
Odladená responzivita e-shopu - modrá WooCommerce ikona
Odladená
Vývoju WooCommerce e-shopov sa venuje obrovská komunita vývojárov po celom svete. Vždy vám má kto pomôcť.

od klientov

Záleží nám, aby boli všetci naši klienti spokojný a robíme maximum v každej situácii. Popýtali sme sa, ako sú klienti s nami spokojný a tu nájdete hodnotenie.
Názory od klientov - Ilustrácia ženy
Klient - Outdoorlive - WooCommerce
Rado Jurík
outdoorlive.sk (cz, pl, ro, at)
Nikedy v roku 2018 som si nechal od Seduco vytvoriť e-shop na WooCommerce. Vtedy som ešte nevedel, aké všetky benefity tento systém v sebe skrýva. Odvtedy sa nám podarilo rozbehnúť e-shop a expanovať do ďalších štyroch krajín.
Miro - Nuttery - WooCommerce klient
Miroslav Belica
nuttery.sk
Pre našu značku Nuttery sme si niekoľko rokov dozadu nechali vytvoriť webovú stránku na WordPress-e. Ako značka rástla, potrebovali sme začať predávať naše produkty online. Nechali sme si dorobiť eshop na WooCommerce.

na vaše otázky

Ak hľadáte dlhodobého parnera v rámci tvorby e-shopu, sme tu pre vás. Našim klientom e-shopy nielen vytvárame, ale rastieme s nimi. Sme ich technická podpora s ktorou môžu vžy počítať. Ponúkame toho ešte viac.

WooCommerce je tzv. Opensource systém. To znamená, že jeho jadro je zadarmo. Do tohto jadra si môžete dať vytvoriť e-shop na mieru, alebo využiť už existujúce šablóny, či už platené, alebo tie zadarmo. WooCommerce má obrovskú komunitu naprieč celým svetom, čiže má obrovskú podporu. To samozrejme znamená, že nájdete veľké množstvo pluginov tak isto buď platebných, alebo zadarmo.

Ďalšia obrovská výhoda že je to systém, s ktorým sa dá robiť naozaj čokoľvek. V podstate je ohybný tak, aký kreatívny je majiteľ e-shopu a jeho vývojový tím. Toto je práve oblasť, v rámci ktorej spolupracujeme s našimi klientami najčastejšie.

WooCommerce vieme optimalizovať naozaj kvalitne tak, aby zvládol obrovský počet produktov. Pracovali sme s klientom, kde sme mali viac ako 50 000 produktov a e-shop fungoval tak, ako mal. Samozrejme vždy treba kvalitný hosting a dobre optimalizovaný e-shop.

Je to hlavne pre dôvody, ktoré sme rozoberali v prvom bode. Okrem toho je to celkovo systém pre široké spektrum online predajcov. Či už sa jedná o malé e-shopy, ktoré sa dajú postaviť rýchlo cez šablónu, až po veľké e-shopy, ktoré sa neustále vyvíjajú na mieru s našimi programátormi.

Na túto otázku sa hľadá odpoveď ťažko bez konkrétneho zadania. Je to niečo, ako keby ste sa spýtali koľko stojí auto. Napíšte nám a spoločne si pripravíme zadanie, ktorému dáme cenu a dohodneme sa tak, aby to bola pre vás dobrá investícia.

WooCommerce je v podstate rozšírenie pre WordPress. Pre WordPress je niekoľko ďalších rozšírení, ktoré z neho dokážu spraviť plnefunkčný e-shop. My sme si robili medzi týmito rozšíreniami prieskum a jednoznačne je najlepšia voľba práve WooCommerce. Zjednodušene to funguje tak, že si nainštalujete WordPress, do ktorého následne nainštalujete plugin WooCommerce.

Najčastejšie a najradšej robíme dizajn na mieru. No sú prípady, kedy siahneme práve po šablóne. Aby sme sa vedeli rozhodnúť, čo je pre klienta najlepšie, preberieme spoločne všetky dôležité informácie ohľadom nového e-shopu. Najčastejším dôvodom pre voľbu šablóny je úspora času, prípadne rozpočtu. Riešenie na mieru vieme lepšie prispôsobiť klientovej značke a tak isto sa s ním lepšie pracuje do budúcna v rámci nadstavieb a rôznych vylepšení.

FAQ ilustrácia ženy - WooCommerce e-shopy

do toho?

Teraz je tá správna chvíľa, aby sme nadviazali spoluprácu. Ak to myslíte s e-shopov naozaj vážne a hľadáte riešenie na mieru, sme tu pre vás. Vyplňte nám formulár nižšie, prípadne zavolajte na telefón Robovi.