Mám záujem

Máme nové, vylepšené služby – tvorba loga

Pripravovanie logotypov pre klientov a ich firmy bola vždy jedna z našich kľúčových služieb. Preto sme sa rozhodli, že trochu celú túto službu upravíme tak, aby priniesla našim klientom čo najlepší výsledok. V tomto článku popíšem, čo sme pre vás pripravili a prečo sme to spravili tak, ako sme to spravili.

Pripravili sme balíčky

Časom sme zistili, že rôzni klienti majú rôzne potreby, preto sme pripravili 2 balíčky pre tvorbu loga. Pri prieskume sme zistili, že niektoré firmy dávajú do svojich balíčkov kľudne aj 8-10 návrhov loga. To je moc veľké číslo. Každý dobrý dizajnér vie, že netreba klienta zahlcovať kvantami logotypov, ale treba radšej dôsledne pripraviť 2, maximálne 4 návrhy. Takto klient nebude zmätený + dostane naozaj kvalitné návrhy, ktoré jeho firmu budú prezentovať v tom najlepšom svetle.

Profesionálni grafici

Získali sme pod naše krídla naozaj špičkových grafikov, ktorí majú za sebou množstvo skúseností. Dali sme si záležať, aby sme mali takých grafikov, ktorí komunikujú rýchlo a ich práca je veľmi kvalitná. Ukážky vybraných prác našich grafikov nájdete aj na tejto podstránke – kliknite tu.

Ak by ste mali záujem, mrknite na podstránku, kde naše nové služby tvorby loga ponúkame a dozviete sa ďalšie zaujímavé info – kliknite tu.

[cta_logo]

Autor článku

author01

Kombinujem skúsenosti z podnikania s marketingovými a dizajnérskymi znalosťami, aby som pomáhal klientom uspieť v online prostredí.