Digitálna marketingová agentúra

Mám záujem

Máme nové, vylepšené služby – tvorba loga

Pripravovanie logotypov pre klientov a ich firmy bola vždy jedna z našich kľúčových služieb. Preto sme sa rozhodli, že trochu celú túto službu upravíme tak, aby priniesla našim klientom čo najlepší výsledok. V tomto článku popíšem, čo sme pre vás pripravili a prečo sme to spravili tak, ako sme to spravili.

Pripravili sme balíčky

Časom sme zistili, že rôzni klienti majú rôzne potreby, preto sme pripravili 2 balíčky pre tvorbu loga. Pri prieskume sme zistili, že niektoré firmy dávajú do svojich balíčkov kľudne aj 8-10 návrhov loga. To je moc veľké číslo. Každý dobrý dizajnér vie, že netreba klienta zahlcovať kvantami logotypov, ale treba radšej dôsledne pripraviť 2, maximálne 4 návrhy. Takto klient nebude zmätený + dostane naozaj kvalitné návrhy, ktoré jeho firmu budú prezentovať v tom najlepšom svetle.

Profesionálni grafici

Získali sme pod naše krídla naozaj špičkových grafikov, ktorí majú za sebou množstvo skúseností. Dali sme si záležať, aby sme mali takých grafikov, ktorí komunikujú rýchlo a ich práca je veľmi kvalitná. Ukážky vybraných prác našich grafikov nájdete aj na tejto podstránke - kliknite tu.

Ak by ste mali záujem, mrknite na podstránku, kde naše nové služby tvorby loga ponúkame a dozviete sa ďalšie zaujímavé info - kliknite tu.

 

 

Autor článku

Róbert Suja

Róbert Suja

Robí mi veľkú radosť pripravovať UX a UI pre webové stránky alebo e-shopy, pripravujem logá a celé vizuálne identity pre našich klientov.

Podobné články

9 tipov ako zvýšiť svoju produktivitu pri práci z domu

Čítať viac

10 znamení, že váš WordPress web bol napadnutý hackermi

Čítať viac

Ako pracovať efektívnejšie, nie tvrdšie?

Čítať viac

Čo je content marketing a ako s ním začať?

Čítať viac

Aký bol WordCamp 2018? Mini Report

Čítať viac

Rýchlosť webu je od júla 2018 ešte dôležitejšia

Čítať viac