Kontaktujte nás

+421 951 467 006 ahoj@seduco.sk

Digitálna marketingová agentúra

Mám záujem

Máme nové, vylepšené služby – tvorba loga

Pripravovanie logotypov pre klientov a ich firmy bola vždy jedna z našich kľúčových služieb. Preto sme sa rozhodli, že trochu celú túto službu upravíme tak, aby priniesla našim klientom čo najlepší výsledok. V tomto článku popíšem, čo sme pre vás pripravili a prečo sme to spravili tak, ako sme to spravili.

Pripravili sme balíčky

Časom sme zistili, že rôzni klienti majú rôzne potreby, preto sme pripravili 2 balíčky pre tvorbu loga. Pri prieskume sme zistili, že niektoré firmy dávajú do svojich balíčkov kľudne aj 8-10 návrhov loga. To je moc veľké číslo. Každý dobrý dizajnér vie, že netreba klienta zahlcovať kvantami logotypov, ale treba radšej dôsledne pripraviť 2, maximálne 4 návrhy. Takto klient nebude zmätený + dostane naozaj kvalitné návrhy, ktoré jeho firmu budú prezentovať v tom najlepšom svetle.

Profesionálni grafici

Získali sme pod naše krídla naozaj špičkových grafikov, ktorí majú za sebou množstvo skúseností. Dali sme si záležať, aby sme mali takých grafikov, ktorí komunikujú rýchlo a ich práca je veľmi kvalitná. Ukážky vybraných prác našich grafikov nájdete aj na tejto podstránke – kliknite tu.

Ak by ste mali záujem, mrknite na podstránku, kde naše nové služby tvorby loga ponúkame a dozviete sa ďalšie zaujímavé info – kliknite tu.

[cta_logo]

Autor článku

Zabzpečujem plynulý chod agentúry, či už sa jedná o komunikáciu s klientami, tímom alebo o prejektový manažment ako taký.

Podobné články

Hľadáme WordPress a WooCommerce administrátora

Čítať viac

Hľadáme programátora so skúsenosťami vo WordPress-e

Čítať viac

Hľadáme WooCommerce programátora do Seduco tímu

Čítať viac

Video dokáže zvýšiť návratnosť investície až o neuveriteľných 49%

Čítať viac

4 bezplatné online marketingové kurzy pre začiatočníkov

Čítať viac

SEO trendy roku 2019

Čítať viac