Digitálna marketingová agentúra

Mám záujem

Máme nové, vylepšené služby – tvorba loga

Pripravovanie logotypov pre klientov a ich firmy bola vždy jedna z našich kľúčových služieb. Preto sme sa rozhodli, že trochu celú túto službu upravíme tak, aby priniesla našim klientom čo najlepší výsledok. V tomto článku popíšem, čo sme pre vás pripravili a prečo sme to spravili tak, ako sme to spravili.

Pripravili sme balíčky

Časom sme zistili, že rôzni klienti majú rôzne potreby, preto sme pripravili 2 balíčky pre tvorbu loga. Pri prieskume sme zistili, že niektoré firmy dávajú do svojich balíčkov kľudne aj 8-10 návrhov loga. To je moc veľké číslo. Každý dobrý dizajnér vie, že netreba klienta zahlcovať kvantami logotypov, ale treba radšej dôsledne pripraviť 2, maximálne 4 návrhy. Takto klient nebude zmätený + dostane naozaj kvalitné návrhy, ktoré jeho firmu budú prezentovať v tom najlepšom svetle.

Profesionálni grafici

Získali sme pod naše krídla naozaj špičkových grafikov, ktorí majú za sebou množstvo skúseností. Dali sme si záležať, aby sme mali takých grafikov, ktorí komunikujú rýchlo a ich práca je veľmi kvalitná. Ukážky vybraných prác našich grafikov nájdete aj na tejto podstránke – kliknite tu.

Ak by ste mali záujem, mrknite na podstránku, kde naše nové služby tvorby loga ponúkame a dozviete sa ďalšie zaujímavé info – kliknite tu.

[cta_logo]

Autor článku

Róbert Suja

Robí mi veľkú radosť pripravovať UX a UI pre webové stránky alebo e-shopy, pripravujem logá a celé vizuálne identity pre našich klientov.

Podobné články

Video dokáže zvýšiť návratnosť investície až o neuveriteľných 49%

Čítať viac

4 bezplatné online marketingové kurzy pre začiatočníkov

Čítať viac

SEO trendy roku 2019

Čítať viac

Online marketing a ako ho môžete využiť vo svoj prospech 2

Čítať viac

Prečo je dôležitý SEO audit web stránky a čo by mal obsahovať?

Čítať viac

10 spôsobov ako pomocou SEO zvýšiť návštevnosť web stránky

Čítať viac