Digitálna marketingová agentúra

Mám záujem

Čo je to WORDCAMP

WordCamp je neformálne stretnutie WordPress koumunity. Neviete čo je WORDPRESS ? Je to free opensource CMS, čiže systém na kontrolu a manažovanie obsahu web stránok. Napr. aj túto stránku poháňa WordPress (WP).

WordCamp Slovensko

Toto stretnutie sa odohráva 17. marca v Žiline, konkrétne na stanici Žilina - Záriečie. Kapacita je obmedzená na 50 kusov WordPress Geekov, takže sme radi, že sme sa tam dostali :) Veríme, že toto stretnutie má čo dať každému zúčastnenému. Viac o WordCamp Slovakia si prečítajte tu na ich stránke.

WordCamp vo svete

WordCamp sa neorganizuje iba na Slovensku, ale v celom Vesmíre (vlastne som chcel povedať že na celom svete ;-) ).  Prvý WordCamp sa odohral už v roku 2006 v San Franciscu, organizoval ho Matt Mullenweg. Odvtedy sa nám WordPress rozrástol do celého sveta a s ním aj WordCamp. Dnes funguje na WordPress viac ako 25 000 000 stránok. Viac info nájdete tu.

Seduco na WordCamp-e

Potešilo nás, že sme boli tiež vybratí na WordCamp. 17. marec je čoskoro a rozmýšľame, akou témou by sme mohli prispieť. Každopádne, malý report na blogu spravíme určite.

Autor článku

Seduco Admin

Sme malý tím, ktorý miluje svoju prácu a snaží sa prinášať klientom služby, ktoré majú reálny úžitok a posunú ich podnikanie v online prostredí o kus vpred.

Podobné články

5 dôvodov, prečo je vaše logo tak dôležité

Čítať viac

Psychológia farieb v dizajne

Čítať viac

10 spôsobov ako zvýšiť návštevnosť vašej stránky – 2. časť

Čítať viac

5 nefinančných spôsobov, ako motivovať vašich zamestnancov

Čítať viac

Čo je UX a UI dizajn?

Čítať viac

Ako správne privítať nového zamestnanca v práci?

Čítať viac