Zvýšenie počtu objednávok až o 20% pomocou jedného modulu (eshopy)

Na úvod chcem povedať, že tiež vlastním jeden eshop. Ako každý sa snažím všetko optimalizovať tak, aby som mal čo najväčšiu návštevnosť a následne na to čo najväčší počet objednávok. Možností, ako to dosiahnuť je obrovské množstvo. To by ani nevadilo, horšie je to, že nie všetky tieto možnosti fungujú. V tom lepšom prípade stratíte len svoj čas, v tom horšom stratíte aj svoj čas, aj peniaze a výsledky sa nedostavia. Pred časom sme objavili niečo, čo naozaj funguje a je to úplne jednoduché.

Čo je to jednoduché riešenie?

Jedná sa o zaujímavý plugin (widget, modul, každý to nazýva inak) s názvom koleso. Plugin je určený predovšetkým pre eshopy, no fungovať môže na akejkoľvek webovej stránke, kde sa dá spraviť objednávka a dajú sa použiť zľavové kupóny.

Ide o koleso (obrázok nižšie), ktorým si váš potenciálny klient môže vytočiť zľavu, dopravu zadarmo, darček alebo čokoľvek iné, čo si v administrácii nastavíte. Kreativite sa medze nekladú. O koľko % sa vám môže zvýšiť počet objednávok je len na vás a cenách, ktoré nastavíte. Ľudia sú hravé bytosti a tento plugin majú naozaj radi. Mne sa podarilo zvýšiť počet objednávok takmer o 20%, čo je mega.

Kolesoo - viac objednávok

 

Ako to funguje?

Návštevník príde na váš eshop a za malú chvíľu sa mu ukáže plugin koleso. Samozrejme koleso môžete nastaviť aj tak, aby sa ukázalo iba na určitých url adresách (napr. iba v košíku, alebo pri otvorenom produkte). Teraz má uživateľ možnosť roztočiť koleso a získať výhodu, ktorá ho motivuje k nákupu. Je to zábavné a ľuďom sa tento plugin zatiaľ veľmi páči.

Je tu niekoľko možností ako to celé nastaviť. Ja to mám nastavené tak, že užívateľ musí najprv zdieľať tlačítkom môj eshop na facebooku a potom môže točiť kolesom. To mi zabezpečuje novú návštevnosť + posilňuje mi to seo, pretože aj zdieľania od rôznych užívateľov majú vplyv na výsledky vo vyhľadávaní.

Ako koleso integrujem do môjho eshopu?

Je to veľmi jednoduché, stačí nastaviť koleso v administrácii a do kódu eshopu vložiť malý kúsok kódu, ktorý vygeneruje koleso. Podobne, ako sa vkladá kód google analytics. Keby ste to nevedeli, spravíme vám to zadarmo my.

Ako vyzerá administrácia pluginu?

Nejdem vám popisovať celú administráciu, zbytočne by som sa rozpisoval. Nižšie dávam obrázok administrácie, myslím, že takto to pochopíte najlepšie. Keď kliknete na obrázok, zväčší sa Vám do 100% veľkosti a môžete si poprezerať administráciu. Môžete vidieť, že sa dá administrovať všetko, čo by ste mohli chcieť administrovať. Keby ste náhodou chceli niečo do administrácie doplniť, radi uvítame váš názor a doplníme to tam.

Kolesoo - administrácia

Používa už niekto tento plugin?

Tento plugin je relatívne nový, na česko-slovensku ho využíva do 20 eshopov. Momentálne je to konkurenčná výhoda a oplatí sa nad pluginom pouvažovať. Uvediem odkazy na niekoľko eshopov, ktoré tento plugin používajú:

Ok, chcem to, čo mám spraviť?

Ak vás tento plugin zaujal, určite nás kontaktujte (vyplňte formulár nižšie) a dohodneme sa na integrácii a cene. Plugin funguje na všetky Opensource CMS systémy ako sú wordpress, drupal, joomla ale aj iné, prípadne custom cms systémy. Nemali sme prípad, kedy by plugin nefungoval, prípadne fungoval zle. Odpovieme vám najneskôr do 24 hodín (počas pracovných dní).

Vaše meno (povinné)

Váš email (povinné)

URL adresa eshopu

Správa pre nás

1
  Mohlo by vás tiež zaujímať ...
  • No related posts found.

Comments

  1. Tomáš  október 7, 2015

    Nepodarilo sa mi za pomoci tohto pluginu dosiahnuť zvýšenie konverzií o 20%, ale zhruba 9%. Myslím si aj tak, že je to super výsledok a oplatí sa to.

    reply

Add a Comment