Staň sa profesionálom vo Photoshope a získaj svoj vysnívaný job

Photoshop premium návody

Ak to s photoshopom myslíš naozaj vážne, tak určite vyskúšaj nasledujúce tutoriály (návody). Sám som nimi prešiel a odvtedy som pracoval pre viacerých zaujímavých klientov (UniCredit banka, O2, BlackHorse, Creditone …). Či už si fotograf, grafik, retušér alebo len hobby photoshop fanúšik, tieto návody posunú tvoje shopnosti o poriadny kus vpred. Za moju viac ako 5 ročnú kariéru som vyskúšal množstvo návodov, no tieto sú na úplne inej úrovni.


Nižšie nájdete ukážky väčšiny návodov, odporúčam si ich prehliadnuť všetky, aby ste vedeli, čo sa môžete naučiť. Pod každým návodom je tlačítko, ktoré vás privedie na stránku, kde si už môžete návody priamo kúpiť. Poplatok je jednorázový a za cenu 27 dolárov (24,7€) dostanete 32 nadupaných návodov. Teraz je časovo obmedzená zľava 10 dolárov, tak sa oplatí to objednať teraz.

Veľmi zaujímavá a príjemná vec je, že tutoriály tam neustále pribúdajú, no platiť už nebudete. Čiže za svojich 27 dolárov máte doživotný prístup ku všetkým návodom. Keď si predstavíte ako rýchlo sa necelých 25€ minie na blbosti, tak tu investujete do svojich schopností, čo sa vám mnohonásobne vráti.

Ako vytvoriť kreslenú postavu za pomoci fotomanipulácie a retušu

tipek - photoshop návod

Photoshop Návod. Fotomanipulácia + Retušovanie + farebné korekcia.

V tomto masívne návode sa naučíte veľké množsto zručností. Naučíte sa krok za krokom, ako si môžete vytvoriť ľubovolnú kreslenú postavu za pomoci fotomanipulácie, retušovania a techník farebnej korekcie. Stačí vám photoshop a fotografia (kľudne vlastná). Môžete vytvoriť jedinečnú karikatúru, ktorá môže byť logo, maskot pre výrobok, postava v reklame, atď … Samozrejme môžete použiť rovnaké postupy ako sú popísané v tomto návode.

Tento návod má 89 podrobne popísaných krokov s cieľom dosiahnuť výsledok, aký vidíte na obrázku. Nebojte sa, všetky cvičenia zvládne každý, kto má aspoň základné znalosti s photoshopom. Na rozdiel od iných výukových programov budete dosahovať excelentné výsledky aj bez toho, aby ste boli skúsený digitálny maliar.

Mám záujem o tento návod

Ako vytvoriť kreslený efekt a zvýrazniť rysy tváre

Kreslený pár - photoshop návod
kreslený pár - predtým - photoshop návd

Návod na profesionálne retušovanie

V tomto 130 minútovom výukovom videu sa naučíte rôzne retušovacie techniky a triky, ktoré vám pomôžu transformovať obyčajnú fotografiu do vymakanej podoby. V tomto výukovom videu pre Photoshop, budeme zvýrazňovať tvárové rysy mužovi a žene. Potom budeme pracovať na farbách a pridáme pozadie, ktoré dobre zapadne do našho diela. V tomto prípade, vyberieme pozadie, ktoré vzbudí dojem, že tí dvaja sú v blázinci!

Mám záujem o tento návod

Ako spraviť svoj portrét tak, aby vyzeral ako z iného sveta

portrét ženy - photoshop návod
portrét ženy 2 - photoshop návod

Retuš + Práca s farbami

V tomto 50 minútovom výukovom videu začneme s obyčajným portrétom dievčaťa. Môžete odfotiť fotografiu doma so svojím fotoaparátom a premeniť ju na portrét ako z iného sveta. Budeme pracovať krok za krokom, aby bol konečný výsledok perfektný. Budeme robiť úpravy na koži, farebné korekcie, osvetlenie a dokončovacie práce s pozadím.

S technikami, ktoré sa naučíte v tomto návode, budete môcť vo Photoshope vytvoriť mnoho rôznych vzhľadov pre vaše portréty. Je jedno či už sa jedná iba o drobné vylepšenia, alebo svoj portrét budete chcieť previesť do úplne iného sveta.

Mám záujem o tento návod

Ako zmeniť osvetlenie na fotografii

atlét - photoshop návod
atlét2 - photoshop návod

Retuš + práca s farbami

V tomto 140 minútovom výukovom photoshop návode, začneme so základnou fotografiou zo štúdia a vytvoríme úplne iné, oveľa temnejšie prostredie. Pridáme zdroje svetla a vytvoríme chladný dymový efekt, ktorý poskytne našej fotografii vzhľad komerčného plagátu predstavujúceho celebritného športovca.

Tým, zvládnutie techniky Photoshopu uvedené v tomto kurze budete môcť vytvoriť ľubovoľný náladu, ktorú chcete pre vaše fotografie, aj keď boli nadobudnuté v jasnom prostredí! Dozviete sa tiež, ako vytvoriť svetelné efekty, ktoré urobí vaše fotografie „pop“ a chytí pozornosť všetkých!

Mám záujem o tento návod

Ako spraviť surrealisticky vyzerajúcu postavu s pokročilými retušovacími technikami

telefonista - photoshop návod

Retuš + fotomanipulácia + práca s farbami

V tomto podrobnom 3 hodinovom video návode, uvidíte krok za krokom, ako sa môže premeniť priemerná fotografia do surrealistickej neuveriteľnej podoby pomocou pokročilých techník retušovania. Budeme tiež pracovať na pridávaní svetelných efektov k fotografii, pridávanie svetla okolo postavy, a potom farebné korekcie našej scény, aby to vyzeralo dosť strašidelné.

Tento výukový Photoshop návod bude prínosom pre každého, kto chce, aby jeho schopnosti vyleteli na vyššiu úroveň pokiaľ ide o tvorivé portrétne retušovanie!

Mám záujem o tento návod

Ako previesť fotografiu do vysoko-profesionálnej podoby

baristi - photoshop návod
baristi2 - photoshop návod

Pokročilá práca s farbami

V tomto 55-minútovom výukovom video návode budeme používať pokročilé korekcie farieb fotografie, ktorá zúfalo potrebuje úpravy do vysoko kvalitnej podoby, ktorá by mohla byť použitá napríklad v časopise. Budeme používať rôzne techniky, aby sme zvýranili kontrast a farby. Môžeme dať našej fotografii podobu, kedy vyzerá ako maľovaná, čo je práve teraz populárne v reklame. Ak chcete, aby bola vaša fotografia na vyššej úrovni, tento návod vám ukáže krok za krokom, ako upravovať svoje fotografie ako profesionál. Ak ste grafik, znalosti ktoré sa dozviete v tomto výukovom programe Photoshop, vám pomôžu vytvoriť neuveriteľné umenie!

Práve preto, že táto technika zvýrazňuje kontrast a detaily na fotografii, je technika vhodná pre každého, kto pracuje aj s čiernobielymi fotografiami.

Mám záujem o tento návod

Ako dať vášmu portrétu podobu ako z hry

gameboy - photoshop návod
gameboy2 - photoshop návod

Retuš photoshop návod

Video hry sú v týchto časoch stále viac a viac realistickejšie a veľká pozornosť sa kladie na estetiku ich 3D postáv. V tomto 2 hodinovom video návode, budeme transformovať obyčajný portrét človeka do niečoho, čo vyzerá ako postava z najnovšej videohry. A samozrejme, ak chcete niečo, čo vyzerá trochu realistickejšie, môžeme ľahko zmierniť dopady pri zachovaní veľmi originálneho vzhľadu!

V tomto Photoshop návode budeme používať pokročilé retušovacie techniky, ktoré môžete použiť na vytváranie rôznych iných umeleckých portrétov.

Mám záujem o tento návod

Ako spraviť naozaj pôsobivý portrét

biznistípek - photoshop návod

Práca s farbami + retuš

V tomto 105 minútovom výukovom video návode vám ukážem, ako môžete zlepšiť vzhľad a detaily niekoho tváre / kože, a naozaj dať svojej fotografii veľmi cool a pôsobivý vzhľad! Začneme obyčajným obrázkom obchodného človeka a budeme vrstvu po vrstve zlepšovať detaily, kontrast a farby, kým nebudeme mať niečo, čo bude naozaj pútať pozornosť ľudí!

Mám záujem o tento návod

Ako previesť fotografiu dievčaťa do surrealistickej podoby

dievča - photoshop návod
dievča2 - photoshop návod

Pokročilý retuš + fotomanipulácia návod

V tomto 87-minútovom výukovom video návode vám ukážem, ako premeniť snímku osoby do surrealistickej podoby! Budeme najprv používať celkom elegantnú techniku ​​retušu a potom budeme používať metódy fotomanipulácie aby sme premenili dievča do pekne šialených proporcií, ktoré nám dávajú veľmi chladný a surrealistický výsledok!

V tomto výukovom návode na photoshop budeme pokrývať mnoho aspektov úpravy fotografie, ktoré určite pomôžu, aby vaše fotografie začali priťahovať pozornosť!

Mám záujem o tento návod

Ako spraviť štýlový čierno-biely portrét

bwman - photoshop návod
bwman2 - photoshop návod

Pokročilé úpravy fotografie

V tomto 40-minútovom video návode, vytvoríme čiernobiely portrét v štýle propagačných snímok televíznych seriálov ako „Game of Thrones“ a „Sons of Anarchy“. Ak chcete vytvoriť úžasné čiernobiele fotografie, ktoré budú výrazne kvalitnejšie od zvyšku ostatných, tento návod je pre vás.

Mám záujem o tento návod

Ako pridať magickú atmosféru do vašej fotografie

babynew - photoshop návod

Pokročilý retuš + fotomanipulácia návod

V tomto 2 hodinovom video návode budeme editovať fotografiu dievčatka stojaceho v lese. Premeníme ho na rozprávkovú scénu, a pridáme efekt akoby vyskočí z fotografie! Väčšina z tohto návodu sa zameriava na farebné korekcie, ktoré vám umožnia drasticky zmeniť vzhľad fotografií!

Mám záujem o tento návod

Ako spraviť dych-berúci obrázok

main - photoshop návod

Práca s farbami + fotomanipulácia

Tento luxusný návod je niečím naozaj unikátnym. Okrem toho, že je mimoriadne kvalitne spracovaný a naučí vás množstvou neuveriteľných trikov, tak ho napísal hostujúci autor, známy ako Ipoenk Graphic exkluzívne pre tento balíček návodov.

V tomto návode vám ukáže krok za krokom, ako sa mu podarilo dosiahnuť také transformácie. Vedomosti, ktoré získate po dokončení tohto tutoriálu vám umožnia transformovať svoje vlastné fotografie do magických umeleckých diel!

Nám záujem o tento návod

Ako vytvoriť fotomanipuláciu s fantasy prostredím

dinasaur - photoshop návod

Práca s farbami + fotomanipulácia návod

Ak ste profesionálny fotograf, budete sa nevyhnutne potrebovať naučiť umenie fotomanipulácie, pretože táto jednoduchá zručnosť vám umožní ponúknuť oveľa viac, než jednoduché fotky svojim klientom. Môžete im ponúknuť napríklad cestu späť v čase.

Môj priateľ a veľký umelec Rivo Rareano vytvoril tento výukový program exkluzívne pre členov LearnPhotoEditing.net. Vzal fotografiu svojho syna k vytvoreniu tohto krásneho „Strateného sveta“. Video návod, ktorý trvá 2 hodiny, vám vysvetlí krok za krokom, ako Rivo toto dielo vytvoril. Konečným výsledkom je to, čo vidíte hore!

Mám záujem o tento návod

Ako pretvoriť dennú scénu na nočnú

oldmtl - photoshop návod
oldmtl2 - photoshop návod

Fotoeditácia – návod

V tomto 115-minútovom video návode, budeme transformovať fotografiu zhotovené v starom Montreale a premeníme ju na nočnú scénu, kde sa budeme sústrediť na zdôraznenie detailov, pridáme prvky okorenenia obrazu a budeme pracovať na svetlách a tieňoch!

Editačné foto techniky získané v tomto návode vám môžu slúžiť na zlepšenie akejkoľvek fotografie, ktoré zahŕňajú najmä domy, ulice, mosty, atď …

Mám záujem o tento návod

Ako pretvoriť fotografiu do nablískaného posteru/plagátu

mainflash - photoshop návod
mainflash 2- photoshop návod

Retuš + práca s farbami návod

V tomto 110-minútovom video návode, budeme transformovať neretušovanú fotografiu dvoch modelov do ligotavého obrázku, ktorý bude vyzerať ako nejaká reklama na plagáte, ktorá slúži na propagáciu produktov, ako sú nealkoholické nápoje alebo cukríky!

Zatiaľ čo my robíme tento výukový návod pre Photoshop, budeme sa hlavne sústrediť na zmeny vzhľadu pokožky, pridáme farebné svetlá z oboch strán, ktoré sa odrážajú na koži modelov, pridáme oveľa zaujímavejšie pozadie a samozrejme, budeme tráviť nejaký čas úpravymi farieb. Ak chcete pridať lesk na vaše fotky, potom je tento návod je pre vás!

Mám záujem o tento návod

Ako retušovať svoju fotografiu ako profesionál

pekna žena - photoshop tutoriál

Retuš – návod

Retušovanie je skill, ktorý by mal ovládať každý fotograf. V tomto photoshop návode editujeme fotografiu ženy, ktorá má len minimálne množstvo makeupu. Výsledok je úžasný a nemusel by sa za to hanbiť žiadny profesionálny grafik, retušér alebo fotograf.

Mám záujem o tento návod

Ako pretvoriť fotografiu do štýlového uličného štýlu

punk - photoshop tutoriál
punk2 - photoshop tutoriál

Úprava fotografie návod

V tomto 85-minútovom video návode budeme transformovať túto fotografiu mládeže do niečoho oveľa agresívnejšieho, niečoho, čo by určite mohlo byť použité ako plagát alebo obalu albumu pre hudobnú skupinu. Tento vzhľad môže byť tiež použitý pre fotografie extrémnych športov alebo dokonca portrétov!

V tomto kurze budeme skúmať rôzne techniky, ktoré nám umožnia, aby sa podrobnosti vyladili k obrazu nášmu, zlepšíme kontrast a nastavíme farby, aby sme dosiahli výsledok, ktorý vidíte vyššie.

Mám záujem o tento návod

Ako spraviť extrémnu premenu digitálne vo photoshope

divkaskrinky - photoshop tutoriál

Pokročilý retuš + práca s farbami návod

V tomto masívnom 2hodinovom video návode, budeme digitálne transformovať model do Supermodel retušovania pomocou pokročilých techník. Tento návod robím v spolupráci s populárnym profesionálnym fotografom Bishopom Bautistom (www.bishopbautista.com), ktorý prevzal pôvodnú fotografiu. Tento výukový program bol vlastne inšpirovaný tým, ako on editoval a premenil presne rovnakú fotku. Snažil som sa trochu obnoviť to, čo urobil, a toto je moja verzia, a ja vám ukážem, presne, krok za krokom, ako som to urobil!

Verím, že každý, kto má základné zručnosti vo Photoshope môže urobiť tento návod a akonáhle budete zvládať tieto extrémne transformačné techniky, budete môcť nielen robiť divoké transformácie, ako je táto, ale aj tie jemnejšie.

Mám záujem o tento návod

Ako priniesť farby a detaily do vašej fotografie

Dievky - photoshop tutoriál
Dievky2 - photoshop tutoriál

Pokročilé úpravy farieb – návod (Photoshop)

V tomto 52-minútovom video návode budeme používať pokročilé farebné korekcie len pomocou Photoshopu a to, čo príde s ním. Budeme začínať s fotografiou nasnímanou za pomoci blesku a premeníme ju na akúsi „reality show“ reklamu.

Tento výukový návod bude naozaj užitočný pre každého, kto chce, aby ich fotografie mali profesionálny vzhľad s bohatšími farbami a výšším kontrastom.

Mám záujem o tento návod

Ako spraviť svetelný box na fotografovanie propduktov + úpravy fotografií

lightbox - photoshop návod

Osvetlenie + práca s farbami

Toto je obrovský výukový návod, v skutočnosti 11 návodov zabalených do jedného. 11 objektov sme odfotografovali pomocou rôznych svetelných nastavení a budeme demonštrovať v detailoch, ako bol každý spravený na videu. Potom vám ukážeme, ako sme tieto fotografie upravovali.

Cieľom tohto návodu bolo postaviť lacný box tak, aby boli výsledky ako od profesionála.

Mám záujem o tento návod

Digitálne kreslenie pre začiatočníkov: Ako kresliť s myšou

digitálna kresba - photoshop návod

Digitálne kreslenie – návod (Photoshop)

V tomto 3-hodinovom video návod vám ukážem, ako si môžete vziať retuš na ďalšiu úroveň tým, že zvládnete digitálny obraz. V tomto návode budeme vytvárať všetko od začiatku, očná buľva, dúhovka, oči, tvár, nos, ústa, vlasy a rameno / krk. Digitálny obraz môže byť naozaj ťažký, zvyčajne to vyžaduje digitálny tabliet, a ak nie ste veľký maliar, budete to mať naozaj ťažké. V tomto návode, ukážem technik pre začiatočníkov v digitálnom malovaní!

Mám záujem o tento návod

Tak čo? Idete do toho? Chcete sa stať profesionálom? Cena je naozaj nízka, oplatí sa ísť do toho.

V prípade, že sa rozhodnete kúpiť si tieto návody, kliknite na tlačítko nižšie. Dostanete sa na stránku autora návodov. Prejdite túto stránku úplne na dole, tam je tlačítko na kúpu návodov. Platiť sa dá všetkými druhmi platobných kariet, alebo PayPal-om.

Prejsť na stránku, kde sa návody dajú kúpiť.

Zľava 10 dolárov

Táto zľava je časovo obmedzená.

Návody stále pribúdajú

Za prvotnú cenu máte doživotný prístup.

Vynikajúca cena

Za to čo sa naučíte tu, by ste inde zaplatili veľmi vysoké čiastky.

Video aj foto návody

návody sú spracované vo video aj foto forme.