Redakčný systém

 

Pri tvorbe www stránok využívame systém pre jednoduché publikovanie obsahu (CMS). Tento systém Vám mimoriadne zjednoduchší pridávanie ďalšieho obsahu na Vašu webovú stránku. To Vám zníži náklady a urýchli prácu spojenú z prevádzkou vašej webovej stránky.

 

Aké výhody získam používaním CMS ?

 

Ak sa rozhodnete pre používanie CMS WordPress, budete si môcť vychutnávať tieto výhody :

  • Budete si sami, jednoducho a rýchlo meniť obsah, na vašich webových stránkach
  • WordPress sa neustále aktualizuje, takže budete mať vždy najaktuálnejšiu verziu Vášho CMS
  • Ak budete mať po čase záujem zmeniť design Vašej webovej stránky, tak to nie je problém. Stačí vymeniť starý design za nový v rozhraní CMS-ka.
  • Chcete si na stránku pridať ďalšie funkcie ? Pri používaní CMS WordPress je to hračka. Týmto Vám dokážeme ušetriť čas aj peniaze.

 

 

Ako Vám CMS zníži náklady ?

 

Ak si spravíte webovú stránku, či už firemnú alebo portál, potrebujete aspoň raz za čas publikovať ďalší obsah. Ak nemáte CMS systém a web Vám robila firma, tak si za ďalšie pridanie obsahu pravdepodobne budete musieť priplatiť. Ak používate CMS, tak si môžete pridávať obsah sami a zadarmo. Je to jednoduché…

 

CMS, ktoré dobilo svet

 

 CMS, ktorý používame sa volá wordpress. Tento CMS má vynikajúce vlastnosti, preto sme si ho zvolili. Aj tlačové správy, ktoré sa týkajú systému wordpress naznačujú jeho mimoriadne kvality. Počet stránok, používajúcich wordpress tento rok zase stúpol. V amerike, 22 zo 100 stránok používa wordpress. Poslednú aktualizáciu systému wordpress si za necelé tri mesiace stiahlo 15 000 000 ľudí po celom svete. Za wordpressom stojí obrovské množstvo ľudí, ktorý ho neustále aktualizujú a vylepšujú, a ešte je tu obrovské množstvo ľudí, ktorý vyvíjajú aplikácie, takže je tu veľká podpora.

 

Ako to funguje ?

 

Mi Vám spravíme www stránku, ktorá bude fungovať na wordpresse. Proces je nasledovný:

  • Prebiereme spolu všetko, čo je potrebné ku vytvoreniu kvalitnej www
  • Na základe zistení začneme pracovať na tvorbe Vašej www stránky
  • Stránky sa snažíme robiť čo najrýchlejšie, no nie na úkor kvality (väčšinou za týždeň Vám dodáme stránku)
  • Odovzdáme Vám www stránku, dostanete manuál ku Vašej www stránke a zaškolíme Vás, ako pracovať s CMS (WordPress)