Mám záujem

Hľadáme WordPress a WooCommerce administrátora

Nastal čas, aby sme nadviazali spoluprácu s novým kolegom do nášho tímu. Tvorba webov a e-shopov na platforme WordPress/WooCommerce je stále jedna z našich hlavných činností. Práve preto hľadáme kolegu, ktorý by mal na starosti prácu v administrácii WordPress. Ak nevadí, budem ti tykať.

Mal by si mať skúsenosti s prácou vo WordPress. Netreba na programátorskej úrovni ale z pohľadu administrátora a ideálne poznať dokonale WordPress a prácu s ním od A do Z. Za posledné mesiace sme zmapovali, čo by si mal ovládať a aká by mala byť pracovná náplň na túto pozíciu. Ide o nasledovné úkony:

 1. Aktualizácie webových stránok a eshopov (pluginy, WordPress, WooCommerce, témy, PHP, …).
 2. Inštalácia a konfigurácia pluginov a komunikácia s podporou (platobné brány, prepojenie s účtovnými softwarmi a pod.).
 3. Práca s obsahom webu (nahadzovanie textu, obrázkov alebo videa).
 4. Komunikácia s programátorom, marketérom, prípadne projekt manažérom alebo account manažérom.
 5. Migrácie webových stránok z jednej domény/subdomény na druhú.
 6. Práca s hostingom a doménami a podporou hostingu (vytváranie emailov, nastavovanie autoresponderov, control panel a pod.).
 7. Inštalácia fakturačných pluginov.
 8. Práca s pluginom na export a import XML feedov do WooCommerce eshopov.
 9. Návrhy na zlepšnie používania WP a administrácie, ktorú sme vytvorili.
 10. Návrhy na zlepšenie akýchkoľvek pracovných postupov.
 11. Finalizácia webovej stránky/e-shopu. Dokončíme projekt z pohľadu developmentu, následne administrátor na základe komunikácie s klientom nahadzuje obsah na web, robí finálne konfigurácie, v podstate aj testuje web a dáva prípadný feedback developerom, aby opravili ak niečo nie je v poriadku.
 12. Vyhľadávanie a testovanie vhodných pluginov pre WordPress/WooCommerce projekty.
 13. Zabezpečenie, prípadne odvírovanie WordPress/WooCommerce webu/e-shopu.

Mal by si byť schopný pracovať u nás inhouse v Dolnom Kubíne. Máme pekné kancelárie v centre mesta so samostatným parkovaním. Máme relatívne flexibilný pracovný čas a možný pravidelný Homeoffice. Je možné pracovať aj externe, ale primárne hľadáme inhouse člena tímu. Zároveň je pre nás dôležité, aby si bol dôsledný pri práci a celkovo spoľahlivý, keďže sa zameriavame na kvalitu našich služieb.

Niečo o nás

Sme digitálna agentúra, ktorá spája prepracované UX/UI, profesionálnych programátorov a efektívny marketing, aby sme pomáhali našim klientom dosahovať ich ciele. Takmer všetky webové stránky pripravujeme na CMS systéme WordPress a eshopy na WooCommerce. Ku svojej práci nepoužívame žiadne šablóny, ale budujeme si vlastný framework, ktorý nám pomáha urýchliť vývoj a robiť celkovo kvalitnejšie výstupy.

Čo ďalej?

Napíš nám na mail ahoj@seduco.sk ohľadom tejto ponuky, prihoď nám tam niečo o sebe a tvojich skúsenostiach a taktiež čo od budúcej práce očakávaš. Buď úprimný – to určite stačí. Platnosť ponuky je zatiaľ časovo neobmedzená, no čím skôr napíšeš, tým lepšie. Aktuálne ponúkame hodinovku od 10€ do 15€/hod. + rôzne príplatky za rýchlejšie dokončenie projektu, prednášky v rámci firmy a pod.

Autor článku

author01

Kombinujem skúsenosti z podnikania s marketingovými a dizajnérskymi znalosťami, aby som pomáhal klientom uspieť v online prostredí.