Mám záujem

Hľadáme WooCommerce programátora do Seduco tímu

Na novú pozíciu hľadáme kolegu do tímu, ktorý nám bude pomáhať vyvýjať eshopy a pluginy na platforme WordPress/WooCommerce. Určite je potrebné byť veľmi dobre zorientovaný vo WordPresse ako takom. Schválne ale spomínam hlavne WooCommerce, lebo potrebujeme kolegu, ktorý bude all day in WooCommerce.

Čomu v rámci WooCommerce sa venujeme

Najčastejší scenár, s ktorým sa stretávame je vytvorenie nového eshopu na platforme WooCommerce a následný vývoj eshopu formou iterácií. Okrem toho vyvýjame aj pluginy na mieru pre našich klientov, prípadne pluginy pre interné potreby.

Eshopy vyvýjame kompletne na mieru. Najprv spravíme celé UX projektu, potom pripavujeme UI dizajn a následne prichádza vývoj. Nepoužívame žiadne šablóny, ale vyvýjame si vlastný framework.

Naša vízia je spraviť WooCommerce pohodlne použiteľný pre širokú verejnosť (WooCommerce ako z iného sveta) a vytvárať eshopy kvalitné po všetkých stránkach (použiteľnosť, estetika, rýchlosť, stabilita, konverzný pomer, …)

Čo by si mal ovládať? Koho vlastne hľadáme?

Vieme, že nájsť seniorného človeka je čoraz komplikovanejšie. Stačí nám, ak budeš ovládať aspoň dostatočne tieto skills:

 • Znalosť programovacieho jazyka PHP
 • Dobrá orientácia v HTML, JS, CSS
 • Pokročilá znalosť CMS WordPress
 • Znalosť pluginu WooCommerce na developerskej úrovni (schopnosť programovania custom funkcií, veľmi dobrá znalosť architektúry WooCommerce pluginu a skúsenosť s debugovaním)
 • Výhodou je práca s GIT-om alebo znalosť práce s Reactom.
Hľadáme WooCommerce programátora - Seduco digital agentúra

Ak máš nedostatky v ktorejkoľvek z uvedených oblastí nevadí, radi ťa doučíme všetko potrebné. Máme k dispozícii kvalitné kurzy a senior programátora, ktorý sa ti bude venovať. Je pre nás dôležité, aby si bol apoň z velkej časti kompatibilný s týmto zoznamom:

 • Máš nadšenie pre inovácie a technológie
 • Máš kladný vzťah ku WordPressu/WooCommerce
 • Si dochvílny
 • Dodržíš čo si dohodneme
 • Si dôsledny pri práci
 • Rád sa učíš nové veci
 • Veríš, že vždy je riešenie na daný problém

Mal by si byť schopný pracovať u nás inhouse v Dolnom Kubíne. Máme pekné kancelárie v centre mesta so samostatným parkovaním. Máme relatívne flexibilný pracovný čas a možný pravidelný Homeoffice. Plánujeme tento rok aj kanceláriu v coworkingu v BA, ale aktuálne hľadáme človeka do Dolného Kubína.

Niečo o nás

Sme digitálna agentúra, ktorá spája prepracované UX/UI, profesionálnych programátorov a efektívny marketing, aby sme pomáhali našim klientom dosahovať ich ciele. Takmer všetky webové stránky pripravujeme na CMS systéme WordPress a eshopy na WooCommerce. Ku svojej práci nepoužívame žiadne šablóny, ale budujeme si vlastný framework, ktorý nám pomáha urýchliť vývoj a robiť celkovo kvalitnejšie výstupy.

Čo ďalej?

Napíš nám na mail ahoj@seduco.sk ohľadom tejto ponuky, prihoď nám tam niečo o sebe + možno aj nejaké práce a pod. Platnosť ponuky je zatiaľ časovo neobmedzená, no čím skôr napíšeš, tým lepšie. Aktuálne ponúkame hodinovku od 10€ do 15€/hod. + rôzne príplatky za rýchlejšie dokončenie projektu, prednášky v rámci firmy a pod.

Autor článku

author01

Kombinujem skúsenosti z podnikania s marketingovými a dizajnérskymi znalosťami, aby som pomáhal klientom uspieť v online prostredí.