Spolupráca s Erikom Hoffmanom bola veľmi príjemná. Erik mal veľmi jasnú predstavu, ktorú sme sa snažili iba čo najelpšie preniesť do reality. Pracovali sme svižne a keď mal Erik nejakú pripomienku, snažili sme sa ju čo najskôr zapracovať. Výsledok je super, my aj Erik sme spokojný.  

Ebook a digitálny produkt v obrazoch

Práce pre Erika Hoffmana

www.raketak.sk

 

Erik na nás prezradil

Robo zo Seduca mi vytváral grafické návrhy ebookov a obaly produktov. Ako jeden z mála grafikov, hneď na prvýkrát sa trafil do mojej predstavy, čo viem, že nie je také jednoduché 🙂 Promptne reagoval, rýchlo riešil úpravy podľa požiadaviek. S výsledkom jeho práce som veľmi spokojný. Výnikajúci výkon v pomere cena/kvalita. Roba môžem vrele doporučiť.

Erik hoffman photo

Erik Hoffmann
Špecialista na psychológiu predaja na internete
www.raketak.sk
 

Ako to vlastne celé začalo

Erika sme oslovili priamo my, lebo sme videli že ponúka super kurzy, ktoré majú naozaj význam a svojim účastníkom dávajú obrovské know-how. Po úvodných rozhovoroch sme začali spolupracovať. Erik ku svojmu kurzu potreboval niekoľko vizuálnych prác. Konkrétne obaly na pracovné zošity ku kurzu „Raketový web“. Okrem obalov sme robili aj cover design na cd a obrázok digitálneho produktu.


 

Máte záujem o niečo podobné? Napíšte nám.