Som z iného mesta. Nebude problém s realizáciou zákazky?

Po dobu, ktorú pôsobíme sme sa naučili dynamicky pracovať aj na diaľku. Máme množstvo klientov z Bratislavy, Žiliny, Košíc ale aj z Prahy a iných častí Čiech. S každým klientom komunikujeme trochu iným spôsobom tak, aby mu to čo najviac vyhovovalo.

Treba mi naozaj služby od firmy Seduco?

Ak je váš cieľ naozaj uspieť, nie iba platiť za zbytočne drahé služby tak sme tu pre vás. My nerobíme iba to s čím za nami klienti prídu, ale dostávajú aj tipy ako svoje podnikanie propagovať na internete na úplne inej úrovni. S kvalitou dodaných služieb boli naši klienti doteraz vždy veľmi spokojní. Veď pozrite si našu prácu – kliknite tu.

Ako mám postupovať ak mám záujem o služby od Seduco?

Je to jednoduché. Stačí vyplniť formulár – vstupná konzultácia zadarmo, my vo firme si prejdeme všetko čo ste nám poslali a na druhý deň sa vám ozveme. Čo sa od nás dozviete? Dozviete sa všetky detaily ohľadom realizácie služieb, do kedy vám služby vieme dodať a koľko vás to bude stáť. Takto vaše požiadavky prejdeme osobne a to je najkratšia cesta k úspechu.

Ako rýchlo dostanem služby ktoré som si objednal?

Všetko závisí od rozsahu práce. Jedno vám ale môžme povedať hneď. Naši klienti dostali doteraz prácu naozaj rýchlo a to v profesionálnej kvalite. Pre predstavu, klient si objednal sériu 12-tich bannerov. Prácu mal na druhý deň vo svojom PC. Super nie? Ak sa jedná o marketingové služby ako napr. SEO tieto služby trvajú dlhšie aby bol výsledok dobre viditeľný.

Je potrebné stretnúť sa osobne pred realizáciou?

Nie, nie je to potrebné. Sme 100% online agentúra. Pochádzame zo stredu Slovenska (Dolný Kubín) a preto sme si dali naozaj záležať a vypracovali sme postupy a procesy ako pripravovať prácu pre vás online. Takto si môžete z pohodlia vašej kancelárie objednávať naše služby. Samozrejme ak máte záujem, stretneme sa s vami veľmi radi. Všetko prebehne rýchlo a profesionálne. Za svojou prácou si stojíme.

Čo ak na webe ktorý ste mi dodali nájdem chyby?
Pri vývoji webu na mieru sa toto môže stať, aj napriek tomu, že sa snažíme všetko čo najdôkladnejšie testovať. Stačí nás na chybu upozorniť a čo najskôr ju odstránime.

Máte záujem naše služby? Napíšte nám.