Som z iného mesta. Nebude problém s realizáciou zákazky?

Po dobu, ktorú pôsobíme sme sa naučili dynamicky pracovať aj na diaľku. Máme množstvo klientov z Bratislavy, Žiliny, Košíc ale aj z Prahy a iných častí Čiech. S každým klientom komunikujeme trochu iným spôsobom tak, aby mu to čo najviac vyhovovalo.

Treba mi naozaj služby od firmy Seduco?

Ak je váš cieľ naozaj uspieť, nie iba platiť za zbytočne drahé služby tak sme tu pre vás. My nerobíme iba to s čím za nami klienti prídu, ale dostávajú aj tipy ako svoje podnikanie propagovať na internete na úplne inej úrovni. S kvalitou dodaných služieb boli naši klienti doteraz vždy veľmi spokojný. Veď pozrite si našu prácu – kliknite tu.

Ako mám postupovať ak mám záujem o služby od Seduco?

Je to jednoduché. Stačí vyplniť formulár – vstupná konzultácia zadarmo, my vo firme si prejdeme všetko čo ste nám poslali a na druhý deň sa vám ozveme. Čo sa od nás dozviete? Dozviete sa všetky detaily ohľadom realilzácie služieb, do kedy vám služby vieme dodať a koľko vás to bude stáť. Takto vaše požiadavky prejdeme osobne a to je najkratšia cesta k úspechu.

Ako rýchlo dostanem služby ktoré som si objednal?

Všetko závisí od rozsahu práce. Jedno vám ale môžme povedať hneď. Naši klienti dostali doteraz prácu naozaj rýchlo a to v profesionálnej kvalite. Pre predstavu. Klient si objednal sériu 12-tich bannerov, prácu mal na druhý deň vo svojom pc. Super nie? Ak sa jedná o marketingové služby ako napr. SEO tieto služby trvajú dlhšie aby bol výsledok dobre viditeľný.

Je potrebné pred realizáciou stretnúť sa osobne?

Nie, nieje to potrebné. Sme 100% online agentúra. Pochádzame zo stredu Slovenska (Dolný Kubín) a preto sme si dali naozaj záležať a vypracovali sme postupy a procesy ako pripravovať prácu pre vás online. Takto môžete z pohodlia vašej kancelárie objednávať naše služby. Samozrejme ak máte záujem, stretneme sa veľmi radi. Všetko prebehne rýchlo a profesionálne. Za svojou prácou si stojíme.

Máte záujem naše služby? Napíšte nám.